Chłodzony cieczą komputer dla graczy ASUS ROG Tytan G70

Chłodzony cieczą komputer dla graczy ASUS ROG Tytan G70

Chłodzony cieczą komputer dla graczy ASUS ROG Tytan G70
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.08.2013 15:00, aktualizacja: 09.08.2013 15:49

ASUS poszerza swoją ofertę w segmencie komputerów stacjonarnych o nowy model dedykowany graczom - Tytan G70 z linii Republic of Gamers. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX780. Procesor wyposażono w opcję natychmiastowego podkręcania wszystkich rdzeni bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Oprócz tego, komputer posiada bezprzewodowy system ładowania urządzeń mobilnych oraz dźwięk SonicMaster

Natychmiastowe podkręcanie rdzeni i realistyczna grafika

Zastosowana w ASUS Tytan G7. funkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K 4-tej generacji ze standardowego poziomu 3,7 GHz do 4,5 Ghz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX780 zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych ustawieniach i może współpracować jednocześnie nawet z czterema monitorami. Obsługuje również tryb NVIDIA 3D Vision Surround.

Skuteczne chłodzenie podczas długich rozgrywek

Nowy Tytan posiada system wentylacyjny wykorzystujący 1. wentylatorów. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia cieczą.

Ulepszona technologia dźwięku SonicMaster

W nowym desktopie zastosowano technologie ASUS SonicMaster i MaxxAudio firmy Waves, nagrodzoną Technical GRAMMY Award. Dzięki nim komputer dostarcza realistyczny dźwięk, mocne brzmienie eksplozji czy strzałów i wzmacnia nawet bardzo ciche dźwięki, jak np. kroki, pozwalając graczowi łatwiej zorientować się w tym, co dzieje się na wirtualnym polu walki. Tytan G7. wykorzystuje też interfejs ASUS AudioWizard, który pozwala na dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb.

Użyteczne funkcje i drapieżny wygląd

Podstawka ASUS Wireless Charger, umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów i tabletów kompatybilnych z technologią Qi. Wystarczy położyć urządzenie na tacce wbudowanej w górną część obudowy. Dodatkowo użytkownicy Tytana G7. otrzymują trzyletni dostęp do 32 GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage.

Z kolei projekt obudowy nawiązuje charakterem do gamingowej linii produktów ROG. Wyróżnia się wielokątnym kształtem z ciekawym wzorem, podświetlonym logiem ROG i diodami LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania procesora.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)