Chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook z linii Vinci

Chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook z linii Vinci
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.05.2012 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lodówka LCED-918NFX marki Mastercook uzupełni kuchenną zabudowę, a równocześnie zachowa nowoczesny charakter, gdyż nie wymaga montowania meblowego frontu. Wyposażona jest w wielofunkcyjny dotykowy wyświetlacz LCD, umożliwiający niezależne ustawienie temperatury dla chłodziarki i zamrażarki oraz duże uchwyty.

Wyposażono ją w strefę, przeznaczoną dla świeżych warzyw i owoców –. Double Fresh oraz specjalną komorę 0 st. C na ryby i wędliny – Multi Fresh. Dzięki systemowi No Frost, LCED-918NFX chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu, co podnosi komfort przechowywania żywności i ułatwia czyszczenie.

Urządzenie ma klasę efektywności energetycznej A+, energooszczędne oświetlenie LED oraz funkcji Wakacje, obniżającą zużycie energii w przypadku dłuższego niewykorzystywania chłodziarki. Dodatkowe miejsce na produkty znajdziemy na głębokich balkonikach na drzwiach oraz półce na butelki. Z kolei w ciepłe wiosenne i letnie miesiące przyda się funkcja szybkiego schładzania napojów.

Kolekcja chłodziarko-zamrażarek Vinci obejmuje modele w kolorze inox oraz klasycznej bieli, wyposażone w poręczne stalowe uchwyty. Specjalny system otwierania drzwi sprawia, że lodówki marki Mastercook wpasowują się w linię mebli, tworząc alternatywę dla standardowych urządzeń do zabudowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)