Chłodziarko-zamrażarki Bosch z kolorowej linii ColorGlass

Chłodziarko-zamrażarki Bosch z kolorowej linii ColorGlass

Chłodziarko-zamrażarki Bosch z kolorowej linii ColorGlass
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.08.2012 11:11

ColorGlass wyróżniają wyjątkowe walory estetyczne, z drzwiami ze szkła w czterech kolorach. Fronty w kolorach czerwieni, czerni, piaskowego metaliku i stali szlachetnej, które współgrają ze srebrnymi elementami obudowy chłodziarki. Wzornictwo edycji ColorGlass zostało uhonorowane iF product design award 2010.

Funkcje
System Multi Airflow ma zapewniać równomierne opływanie chłodnym powietrzem wszystkich części chłodziarki i zamrażarki, a o higieniczne przechowywanie żywności odpowiedzialny jest filtr AirFreshFilter. Specjalna komora ChillerSafe o temperaturze od 2°C do 3°C niższej niż w chłodziarce, pozwala na przechowywanie delikatnej żywności, w tym mięsa, ryb i wędlin. Równie ważnym miejscem we wnętrzu chłodziarki ColorGlass jest szuflada HydroFresh zainstalowana prowadnicach teleskopowych, przeznaczona do przechowywania warzyw i owoców. Dodatkowo zastosowano regulację wilgotności HydroControl –. suwak, który po przesunięciu w prawo lub w lewo, reguluje stopień wilgoci oraz pofalowana powierzchnia dna szuflady, separująca wilgoć od umieszczonych w środku produktów. Dzięki technologii NoFrost urządzenia same, za pomocą cyrkulacji powietrza usuwają wilgoć, która naturalnie gromadzi się wewnątrz urządzenia, dzięki czemu w zamrażarce nie pojawia się szron.

Jeszcze chłodniej
Funkcja supermrożenie chłodziarko-zamrażarki zapobiega ogrzaniu już zamrożonej żywności przy wkładaniu do zamrażalnika dużej ilości nowych produktów. Chłodziarki ColorGlass marki Bosch mieszczą się w jednej z najwyższych klas efektywności energetycznej A++.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Podstawowe dane:
- Nazwa produktu: Chłodziarko-zamrażarki ColorGlass
- Symbole i kolory: KGN36S53 czarna
KGN36SR30 czerwona
KGN36SQ30 piaskowy metalik
KGN36SM30 stal szlachetna
- Pojemność całkowita: 285 l (219 l + 66 l)
- Klasa efektywności energ.: A++
- Wymiary (WxSxG): 1850x600x64. (mm)
Cena: 5889 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)