Chińska komórka w kształcie zegarka

Chińska komórka w kształcie zegarka

Chińska komórka w kształcie zegarka
19.08.2007 08:30, aktualizacja: 20.08.2007 09:34

Chińska firma Qiao Xing Mobile Communication przedstawiła nowy, interesujący telefon komórkowy o oznaczeniu W100. Na pierwszy rzut oka urządzenie nie różni się zbytnio od zwykłego... elektronicznego zegarka na rękę.

*Chińska firma Qiao Xing Mobile Communication przedstawiła nowy, interesujący telefon komórkowy o oznaczeniu W100. Na pierwszy rzut oka urządzenie nie różni się zbytnio od zwykłego... elektronicznego zegarka na rękę. *

W10. to połączenie zegarka na rękę z telefonem komórkowym. Dysponuje obudową dostępną w siedmiu różnych kolorach. Co ważniejsze, wbudowano w nią dotykowy ekran TFT-LCD. Umożliwia on wyświetlanie obrazu w 65 tysiącach kolorów.

"Zegarek" to prawdziwie multimedialne urządzenie, wyposażone w odtwarzacz MP3 oraz możliwość oglądania filmów. Producent pomyślał również o wbudowaniu tunera FM oraz pamięci flash o pojemności 1 GB. Użytkownik ma także możliwość skorzystania z zalet technologii Bluetooth oraz 1,3-megapikselowego aparatu cyfrowego.

Nowy telefon trafi do sprzedaży na rynku chińskim w połowie przyszłego miesiąca. Niestety, jego cena nie została jeszcze ustalona.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)