CES 2017: Widzieliśmy najlepszy komputer Microsoftu, jaki powstał do tej pory 

CES 2017: Widzieliśmy najlepszy komputer Microsoftu, jaki powstał do tej pory 07.01.2017 16:38

Ekran ma 28-cali, zbudowany jest jako all-in-one i robi wielkie wrażenie. Widzieliśmy Microsoft Surface Studio i trzeba przyznać jedno - koncern potrafi budować znakomite komputery.

Microsoft Surface Studio to komputer all-in-one. Kilka lat temu taka konstrukcja oznaczała, że w środku mogą nie znajdować się mocne podzespoły. Ale nie teraz. W urządzeniu zamontowano procesor Intel Core i7, dysk o pojemności 2 TB, 32 GB pamięci RAM, karta graficzna Nvidii, a do tego mamy 4 USB 3.0, miejsce na kartę SD i wyjście ethernetowe.

Wielki ekran jest dotykowy, a co więcej - można go położyć na stole i wygodnie na nim rysować przy pomocy dołączonego piórka.

Całość działa oczywiście pod kontrolą systemu Windows 10.

Microsoft pomyślał nawet o małych szczegółach - do Surface Studio dołączane jest specjalne pokrętło. Można je umieścić na stole albo bezpośrednio na ekranie i łatwo powiększać lub zmniejszać obraz, zmieniać kolory ołówków czy rodzaje grubości pisma.

Microsofdt Surface Studio jest już dostępny w sprzedaży w sklepach w USA. Ale cena jest zaporowa - zaczyna się od 2999 dolarów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)