CenterNet zaczyna testy z użytkownikami

CenterNet zaczyna testy z użytkownikami

CenterNet zaczyna testy z użytkownikami
23.03.2009 19:51

Wkrótce pierwsze 100 osób rozpocznie testowanie usług CenterNetu. Karty SIM dostaną głównie wędkarze skupieni wokół serwisu Rybobranie.pl.

Aby otrzymać kartę SIM do testów, należało wziąć udział w konkursie na stronie dajsiezlowic.pl.

Centernet wygrał konkurs na GSM1800 pod koniec października 2007 roku. Według założeń koncesji, komercyjnie z usługami powinien wystartować do maja.

_ Ruszamy nie wcześniej niż po Wielkanocy, najpóźniej do końca maja _ - mówiła w połowie marca Anna Gołębicka, dyrektor marketingu Centernetu. Zgodnie z zapisami koncesji, operator musi wystartować do końca maja tego roku.

Centernet rozpoczął współpracę z telewizją Tadeusza Rydzyka w październiku zeszłego roku.

Operator podpisał już kilka umów i listów intencyjnych. Z Centertelem pięcioletnią umowę na roaming krajowy o wartości 100 mln zł, z Comarchem - pięcioletni kontrakt o wartości 30 mln zł. Spółka ma też umowę ramową z Huawei o wartości 76 mln euro, ale Centernet opóźnia terminy podpisania ostatecznej umowy z chińskim dostawcą sprzętu.

_ Wszystkie działania z naszej strony są już bardzo zaawansowane. Mamy najważniejsze elementy systemu, zamówiliśmy już karty SIM, przygotowywane jest wsparcie marketingowe. Jesteśmy aktualnie przed integracją z partnerem telekomunikacyjnym i testami _ - mówiła w połowie marca Gołebicka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)