CeBIT 2009: Nowe produkty z rodziny EeePC nagrodzone za innowacyjność

CeBIT 2009: Nowe produkty z rodziny EeePC nagrodzone za innowacyjność

CeBIT 2009: Nowe produkty z rodziny EeePC nagrodzone za innowacyjność
06.03.2009 09:30, aktualizacja: 06.03.2009 11:02

Zaprezentowane na targach CeBIT w Hanowerze kolejne produkty z rodziny EeePC zachwyciły odwiedzających Przełomowa Eee Keyboard PC oraz dwa nowe Eee PC :modele T91 i 1008HA

Zaprezentowane na targach CeBIT w Hanowerze kolejne produkty z rodziny EeePC zachwyciły odwiedzających. Przełomowa Eee Keyboard PC oraz dwa nowe Eee PC :modele T91 i 1008HA.

Eee Keyboard PC oraz nowy model EeePC T9. zdobyły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na tegorocznych targach CeBIT. Nagrody PREVIEW AWARD CEBIT 2009 przyznano na podstawie głosów od dziennikarzy z ponad 300 niemieckich mediów.

Eee Keyboard PC to kolejne urządzenie z rodziny EeePC, które wygląda jak tradycyjna klawiatura z niewielkim ekranem po prawej stronie. Produkt ten ma przede wszystkim zapewnić szybki dostęp do Internetu, bez względu na to jaki wyświetlacz znajduje się w pobliżu. ASUS Eee Keyboard PC waży niespełna 1 kg. W tej niewielkiej „klawiaturze”. kryje się komputer, jak i ekran dotykowy. Eee Keyboard PC umożliwi szybki dostęp do Internetu dzięki bezprzewodowemu połączeniu HDMI z monitorem, telewizorem LCD czy też projektorem. Jeżeli jednak tego typu sprzęt nie będzie w pobliżu, użytkownik ma do dyspozycji 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800x480pikseli.

Obraz
© Klawiatura EeePC Keyboard (fot. Asus)

EeePC T91 to kolejny netbook z rodziny EeePC, które zrewolucjonizowały światowy rynek IT. Tym razem ASUS prezentuje mini tablet wyposażony w obrotowy ekran, który pozwala na korzystanie ze standardowych aplikacji nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Można go swobodnie trzymać na kolanach podczas spotkania i robić notatki bez potrzeby klikania w klawiaturę. EeePC T91 został wyposażony w 8.9-calowy ekran dotykowy, procesor Atom Z520, wbudowany system nawigacji GPS oraz tuner telewizyjny. Waży tylko 0,96 kg i pracuje do 5 godzin na jednej baterii. Posiada 802.11b/g/n oraz Bluetooth i modem 3G.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)