CatGenie - automatycznie posprząta po twoim kocie

CatGenie - automatycznie posprząta po twoim kocie

CatGenie - automatycznie posprząta po twoim kocie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.06.2013 14:38

Każdy właściciel kota dobrze wie, że czyszczenie kuwety to najmniej przyjemny element posiadania czworonożnego pupila. Takiego samego zdania są twórcy CatGenie - sprzętu, dzięki któremu raz na zawsze będziemy mogli zapomnieć o sprzątaniu po naszym kocie.

CatGenie rozwiązywać ma wszystkie problemy związane z kocimi odchodami - nie tylko sam sprzątnie kuwetę, ale także zapomnieć będziemy mogli o dokupowaniu całkiem drogiego i ciężkiego żwirku. A jak to właściwie działa?

Ciekłe nieczystości przeciekają przez żwir do specjalnego zbiornika, natomiast nieczystości stałe wybierane są za pomocą specjalnego sitka. Podstawa kuwety jest obrotowa, co zapewniać ma jej dokładne uprzątnięcie. Już wewnątrz urządzenie odpady suche mieszane są ze stałymi i odprowadzane do kanalizacji poprzez specjalną rurę.

Następnie urządzenie czyści i odkaża żwirek, na sam koniec osuszając go ciepłym powietrzem - dzięki temu nie ma potrzeby regularnego wymieniania żwiru na nowy. Jedyne co musi robić użytkownik, to uruchomić proces czyszczenia poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku.

Urządzenie nie jest co prawda tanie - zapłacić za nie musimy około 750 złotych - jednak pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Nie mówiąc już o nieprzyjemnościach związanych z ręcznym czyszczeniem kuwety.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)