Casio otrzymał Złote Godło w kategorii zegarki i biżuteria

Casio otrzymał Złote Godło w kategorii zegarki i biżuteria

Casio otrzymał Złote Godło w kategorii zegarki i biżuteria
Źródło zdjęć: © Readers Digest
17.06.2010 12:16, aktualizacja: 17.06.2010 12:26

Casio uznane za Najbardziej Godną Zaufania markę w Polsce w kategorii zegarki i biżuteria w tegorocznym badaniu European Trusted Brands organizowanym przez Reader’s Digest.

European Trusted Brands to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich, przeprowadzanych w Europie od 200. r. przez Reader’s Digest. Ich wyniki są podstawą do przyznania nagród – Złotego i Kryształowego Godła.

Obraz

Złote Godła to nagrody w kategorii ilościowej, w której respondenci spontanicznie wskazują Najbardziej Godną Zaufania markę. W kategorii zegarki i biżuteria Casio zdobyło największe uznanie wśród ankietowanych. W pierwszej dziesiątce znalazły się również marki biżuteryjne: Apart, Kruk, Swarovski, a także zegarkowe, m.in. Rolex, Atlantic, Seiko i Omega.

Kryształowe Godła przyznawane są w kategorii jakościowej. Znane marki ankietowani oceniają według 4 kryteriów: jakości, wartości w stosunku do ceny, silnego wizerunku i zrozumienia potrzeb klienta. Kryształowe Godło w tym roku zdobyła firma Apart.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)