Casio Exilim EX-FH25

Casio Exilim EX-FH25
Źródło zdjęć: © Casio

06.07.2010 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Casio Exilim EX-FH25 potrafi m.in. wykonać kilkadziesiąt zdjęć na sekundę oraz nagrać wideo z prędkościami dochodzącymi do 1000 FPS.

Aktywacja trybu High Speed odbywa się przy pomocy specjalnego przycisku. W trybie zdjęć seryjnych FH2. potrafi wykonać do 30 zdjęć na sekundę, każde w rozdzielczości do 9 megapikseli. Ustawienia można dobierać także w taki sposób, by, przykładowo, wykonać 10 zdjęć w 3 sekundy. Ponadto, aparat umożliwia rejestrowanie ruchu, który jest niedostrzegalny dla ludzkiego oka, a szeroki zakres oferowanych prędkości pozwala uchwycić każdą chwilę.

Obraz
© (fot. Casio)

Sercem FH2. jest 10,1-megapikselowa matryca CMOS o wysokiej czułości. Uzupełnia ją 26-milimetrowy, szerokokątny obiektyw wraz z 20-krotnym zoomem optycznym i mechaniczną stabilizacją obrazu.

Aparat wyposażono w jasny, 3-calowy wyświetlacz Super Clear LCD o dużym kontraście. Dostępnych jest także pięć nowych programów Best Shot high speed, które pomogą dopasować ustawienia do panujących warunków. Dopełnieniem całości jest funkcja Best Shot high speed lighting, eliminująca problem zaciemnionych lub prześwietlonych obiektów.

Sugerowana cena detaliczna aparatu Casio Exilim EX-FH25 wynosi 1990 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)