Casio EX-H10 - 1000 zdjęć przy jednokrotnym naładowaniu

Casio EX‑H10 - 1000 zdjęć przy jednokrotnym naładowaniu

Casio EX-H10 - 1000 zdjęć przy jednokrotnym naładowaniu
20.07.2009 13:36

Już w sierpniu na polski rynek trafi nowy aparat fotograficzny Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H10. Urządzenie potrafi wykonać 1000 zdjęć, bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Wyposażono go w szerokokątny obiektyw 24mm z 10-krotnym zoomem optycznym. Jest to najcieńszy i najlżejszy tego typu sprzęt w swojej klasie.

Już w sierpniu na polski rynek trafi nowy aparat fotograficzny Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H10. Urządzenie potrafi wykonać 1000 zdjęć, bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Wyposażono go w szerokokątny obiektyw 24 mm z 10-krotnym zoomem optycznym. Jest to najcieńszy i najlżejszy tego typu sprzęt w swojej klasie.

Sercem Casio EX-H1. jest nowoczesny, ulepszony silnik ENGINE 4.0, który odpowiada za jakość zdjęć, zużywając przy tym znacznie mniej energii. Silnik Engine 4.0 do swojej pracy wykorzystuje dwa procesory, co przekłada się na szybkość pracy aparatu. Ponadto producent EX-H10 zadbał o wysoką trwałość akumulatora, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie sprzętu, bez potrzeby jego ładowania.

Aparat wyposażono w nowo zaprojektowany układ optyczny - szerokokątny obiektyw 24mm (ekwiwalent dla 35mm) oraz 10-krotny zoom optyczny. Dodatkowo producent zastosował dedykowany mechanizm stabilizacji obrazu. Obraz prezentowany jest na 3 calowym wyświetlaczu, a całość zamknięto w smukłej obudowie o grubości 24.3 mm.

Obraz
© (fot. Casio)

Warto zwrócić uwagę na źródło zasilania sprzętu. Fima Casio ograniczyła zużycie energii, a dodatkowo zaprojektowała nowy akumulator o zwiększonej pojemności. Autorskie rozwiązanie ma umożliwić użytkownikowi wykonanie 100. zdjęć na jednym naładowaniu lub 11 godzinne przeglądanie zdjęć.

EX-H1. oprócz funkcji Makijażu, pozwalającej na „wygładzanie” niedoskonałości twarzy, posiada również nowy tryb Krajobraz, umożliwiający odpowiednie ujęcie pleneru. Aparat analizuje obraz i zwiększa nasycenie najważniejszych kolorów w krajobrazie, a nie jak w poprzedniej serii wszystkich barw.

Aparat cyfrowy Casio Exilim-EX-H10 pojawi się w polskich sklepach w sierpniu. Cena urządzenia to 1590 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)