Całymi godzinami klikasz na komputerze? Zestawienie podkładek pod mysz

Całymi godzinami klikasz na komputerze? Zestawienie podkładek pod mysz

Całymi godzinami klikasz na komputerze? Zestawienie podkładek pod mysz
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Anna Kozińska
12.12.2017 15:49, aktualizacja: 28.03.2022 11:03

Korzystając z komputera oczekujesz, że wszystko będzie działało w jak najlepszym porządku. Nie chcesz stresować się brakiem Internetu czy zacinającą się myszką. Podkładka pod mysz rozwiąże jeden z tych problemów. Dzięki nim kursor będzie dokładnie tam, gdzie go poprowadzisz.

Masz dość, kiedy tracisz kontrolę nad myszką komputerową? To zrozumiałe. Trzeba zabezpieczyć się przed sytuacją, kiedy coś pójdzie nie tak, na przykład podczas pracy nad czymś ważnym, nie z naszej winy, ale sprzętu. Czasem wystarczy po prostu zaopatrzyć się w podkładkę. Wtedy mysz będzie poruszała się dokładnie tak, jak nasza ręka.

Poniżej pięć rodzajów podkładek. Każda z nich wyróżnia się od pozostałych innymi właściwościami. Użytkownicy mają przecież różne preferencje. Wszystkie jednak zapewnią szybką reakcję na twoje ruchu i precyzję oraz płynną pracę.

Pierwsza podkładka to coś dla fanów Wiedźmina. Zamieszczono bowiem na niej trwały nadruk z wizerunkiem Geralta. Jest lekka i niewielka. Jej wymiary to 24x20 cm, grubość wynosi 3 mm.

Mimo nadruku jest gładka, a jej spód jest antypoślizgowy. Jest też tania – kosztuje tylko 16 zł.

Są też podkładki, które rzucają się w oczy. Przedstawiamy błękitny model z żółtym nadrukiem - QCK+ Fallout 4 Vault 111 Steelseries Należy do droższych, bo kosztuje prawie 120 zł.

Dzięki niej nie tylko unikniemy przypadkowego ślizgania się myszki, ale też zapewnimy podparcie dla twoich rąk. Co więcej, przez to, że produkt jest gruby, świetnie sprawdzi się na wyjazdach lub nie do końca równych powierzchniach.

Niecałe 25 zł. zapłacimy za gumową podkładkę gamingową o dużej powierzchni. Jej wymiary to 400x450mm.

Klawiatura też się zmieści

Kolejna propozycja to podkładka zarówno pod mysz, jak i klawiaturę. Jej wymiary wynoszą: 800x450x4mm. Klasyczna, bo w kolorze czarnym, ma jednak czerwone zakończenia, które zapewniają trwałość produktu. Poleca się ją graczom komputerowym. Jej cena to niecałe 40 zł.

Są też podkładki na klawiaturę i mysz ze wzorem. Za gumową z nadrukiem pajęczej sieci zapłacimy mniej niż 30 zł. Jej długość to aż 70 cm. Jest odpowiednia zarówno dla myszek laserowych, jak i optycznych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)