"Call of Duty: Black Ops 4" - tryb battle royale za darmo. Ale tylko przez tydzień

"Call of Duty: Black Ops 4" - tryb battle royale za darmo. Ale tylko przez tydzień
Źródło zdjęć: © Call of Duty: Black Ops 4
Arkadiusz Stando

16.01.2019 11:16, aktual.: 16.01.2019 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Activision udostępnia grę "Call of Duty: Black Ops 4" z możliwością rozgrywki w trybie battle royale, czyli "Blackout". Przez tydzień będzie można grać za darmo, aby przetestować produkcję z końcówki 2018 roku. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to warto sprawdzić.

Firmy Activision i Treyarch ogłosiły, że gracze będą mieli możliwość za darmo wypróbować popularny tryb battle royale z "Call of Duty: Black Ops 4". Darmowy okres próbny będzie dostępny przez tydzień od najbliższego czwartku (17 stycznia) na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra będzie dostępna w sklepach producentów oraz w PlayStation Store i Xbox Games Store.

"Call of Duty: Black Ops 4" w trybie "Blackout" za darmo

Darmowy okres próbny Blackout oferuję pełnię akcji dostępnych w trybie, który łączy w sobie postacie, lokacje, broń i sprzęt znany z całej serii Black Ops. Na mapie pojawia się do 100 graczy, którzy wyskakują ze spadochronami z lecących nad nią śmigłowców. Celem, jak to w trybie battle royale, jest przetrwanie. Kto ostatni zostanie na mapie, ten wygrywa mecz. "Call of Duty: Black Ops 4" będzie dostępny pomiędzy 17 a 24 stycznia za darmo.

Battle royale - ten tryb dominuje gry

Co to jest battle royale? To tryb multiplayer, gdzie na jedną mapę trafia 100 graczy. Rywalizują między sobą, zazwyczaj solo lub w drużynach dwu lub czteroosobowych. Na pierwszy rzut oka nie brzmi to imponująco, ale to po prostu trzeba zobaczyć. Początkowo, tryb może wydawać się zwykłą "strzelanką", ale kiedy uda nam się dotrzeć do "ostatniej dziesiątki", zaczyna się adrenalina. I to jest kluczowym elementem sukcesu battle royale. Jedną z gier posiadających ten tryb jest "Call of Duty: Black Ops 4".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)