Breaking Bad. Netlfix zrobił film o Jessiem Pinkmanie. Trailer i data premiery

Breaking Bad. Netlfix zrobił film o Jessiem Pinkmanie. Trailer i data premiery
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Bolesław Breczko

25.08.2019 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

11 października na Netliksie pojawi się film "El Camino" opowiadający o losie Jessiego Pinkmana po zakończeniu fabuły serialu "Breaking Bad".

Film o tytule "El Camino" (hiszp. droga, kierunek był trzymany w bardzo ścisłej tajemnicy. Na jego temat nie pojawiły się żadne informacje ani przecieki prawie do ostatniej chwili oficjalnej publikacji zwiastuna.

Zaledwie dwa dni wcześniej, 23 sierpnia, Bob Odenkirk czyli prawnik Saul Goodman z serialu "Breaking Bad" powiedział, że powstaje filmowa kontynuacja serialu, i że zdjęcia do niej już się zakończyły. Dwa dni później trailer filmu o tytule "El Camino" został opublikowany.

Trailer przedstawia postać chudego Pete'a, kolegi Jessiego Pinkamana, z którym handlowali metamfetaminą Pete jest przesłuchiwany przez funkcjonariuszy, prawdopodobnie agencji antynarkotykowej, w temacie miejsca pobytu Pinkmana.

Z monologu Pete'a wynika, że akcja rozgrywa się krótko po zakończeniu serialu. Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie "Breaking Bad" Jessie Pinkman był przetrzymywany jako więzień przez neonazistowski gang i zmuszany do "gotowania" metamfetaminy W ostatnim odcinku serialu "Ozymandias" Walter White zabija członków gangu, uwalnia Pinkmana, a sam umiera.

Trailer najnowszego filmu kończy się słowami wypowiedzianymi przez chudego Pete'a nawiązującymi do tego zdarzenia. Bohater mówi: Wiem, że trzymali Pinkmana w klatce, nie pomogę wam wsadzić go do kolejnej klatki.

Data premiery na Netfliksie została ustalona na 11 października 2019 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)