BRAVIA B4000: przenośne LCD TV od Sony

BRAVIA B4000: przenośne LCD TV od Sony
Źródło zdjęć: © IDG

15.01.2008 09:00, aktual.: 15.01.2008 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BRAVIA B4000 to oznaczenie najnowszej serii telewizorów LCD firmy Sony. W jej skład weszły trzy urządzenia wyposażone w ekrany o 20-, 23- i 26-calowej przekątnej.

Nowe telewizory to niewielkie urządzenia HD Ready z powodzeniem nadające się do pracy w kuchni, sypialni lub jadalni. Wyposażono je w ekrany o przekątnej wynoszącej 20, 23 i 26 cali oraz obudowę dostępną w dwóch kolorach - białym i kawowym. Producent zastosował w nich specjalny, umieszczony z tyłu obudowy uchwyt oraz zrezygnował z zewnętrznej podstawy - dzięki temu użytkownik może łatwo je przenosić.

"_ Wprowadzenie serii BRAVIA B4000 jest wyrazem nowej, świeżej koncepcji ", mówi Angela de Klein, Product Manager ds. telewizorów LCD w Sony TV Operations Europe. " Przedstawiamy tę serię w sposób typowy dla produktów lifestyle'owych, ale dla klienta oznacza to praktyczność i wygodę. Oto telewizory, które dobrze się prezentują w każdym miejscu, w którym się je postawi, i są skonstruowane z myślą o łatwym przenoszeniu. Tak jak wszystkie modele BRAVIA, cechują się świetnym obrazem, dobrym brzmieniem i bogatym zestawem gniazd przyłączeniowych, ale prawdziwym wyróżnikiem serii BRAVIA B4000 jest połączenie ciekawej stylistyki z praktycznością _" - dodaje de Klein.

Za jakość obrazu odpowiada technologia BRAVIA ENGINE, natomiast za dźwięk - systemy przetwarzania dźwięku Virtual Dolby Surround i BBE ViVa. Warto również wspomnieć o dwóch gniazdach HDMI, technologii BRAVIA Theatre Sync ( pozwala na sterowanie poszczególnymi elementami zestawu, połączonymi przez interfejs HDMI, za pomocą jednego pilota ) oraz wbudowanym tunerze cyfrowym DVB-T.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)