BlueTooth Mini Phone przeciw BT-Botom

BlueTooth Mini Phone przeciw BT‑Botom

BlueTooth Mini Phone przeciw BT-Botom
20.09.2007 13:58, aktualizacja: 20.09.2007 14:11

Ile razy w supermarkecie czy innym miejscu masowej rozrywki
widzieliście i słyszeliście ludzi gadających do siebie? Szczególnie
śmieszni są Ci, którzy coś wykrzykują, machają rękami i ogólnie
zaaferowani są czymś, co zdawać by się mogło, dzieje się w zupełnie
innym matriksie

|

Obraz

|
| --- |To jednak złudzenie. Większość z tych przypadków, z wyłączeniem osób chorujących na choroby psychiczne związane z zachwianiem osobowości, to BT-boty. Wersja przewodowa - Wire-Bot jest już na wymarciu. BT-Bot to człowiek spięty ze swoim telefonem komórkowym za pomocą słuchawki BlueTooth, malowniczo mrugającej niebieską diodą za uchem.

Wygodne to jest, zwłaszcza w samochodzie, gdy nie mamy zestawu głośnomówiącego zintegrowanego z pokładowym systemem audio. W innych sytuacjach widok człowieka wymachującego rękami i krzyczącego coś na niewidocznego adwersarza jest bardzo zabawny.

Ale co zrobić, jeśli nie chcemy wyciągać co chwile telefonu? W końcu po coś ten BlueTooth w komórce jest. No i znalazło się rozwiązanie – Bluetooth Mini Phone.

Jest to urządzenie w kształcie klasycznej słuchawki telefonicznej. Słuchawka ma rozmiary pudełka zapałek. Można ją bez większego problemu uwiesić, na przykład na smyczy. Słuchaweczka, po sparowaniu z telefonem umożliwia odebranie przychodzącego połączenia oraz prowadzenie rozmowy.

Cena - 25 funtów, przy zamówieniu co najmniej 20 sztuk.

[k-o]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)