Blu‑Ray 3D z Wi‑Fi Direct od Samsunga: BD‑F6500 i BD‑F7500

Blu-Ray 3D z Wi-Fi Direct od Samsunga: BD-F6500 i BD-F7500
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.03.2013 11:32, aktual.: 29.03.2013 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadził na polski rynek dwa nowe odtwarzacze Blu-Ray 3D z technologią Wi-Fi Direct. Oznacza to, że oba urządzenie umożliwiają w prosty sposób korzystanie z zasobów internetu.

Nowe Samsungi BD-F650. i BD-F7500 wyposażone są w dwurdzeniowe procesory i technologię AllShare, która umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, zdjęć, muzyki i innych plików z kompatybilnych urządzeń oraz z internetu. Funkcja umożliwia także dostęp do plików przechowywanych w usługach Dropbox, SkyDrive czy SugarSync. Dzięki konwersji z CD Audio do MP3 użytkownik może przegrać ulubioną muzykę z płyt i odtwarzać ją na dowolnym urządzeniu.

Oba urządzenia umożliwiają oglądanie filmów czy transmisji sportowych w jakości 3. Full HD i odtwarzają płyty w formacie: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video DVD-Video, CD, CD-Video. Dodatkowo oba modele zostały wyposażone w funkcję Quick Start Mode, dzięki której po upływie 0,5 sekundy przechodzą w stan pełnej funkcjonalności. Dzięki darmowej aplikacji urządzenia można obsługiwać też za pomocą Smartfona.

Bezprzewodowa karta sieciowa funkcją WiFi Direct pozwala na oglądanie filmów, programów telewizyjnych, czy też klipów on-line. Dzięki przeglądarce internetowej z obsługą Flash i HTML5 można przeglądać serwisy i najlepsze materiały sieciowe bezpośrednio na dużym ekranie.

Różnica pomiędzy odtwarzaczami jest tak, iż model BD-F750. skaluje obraz do rozdzielczości Ultra HD (4K)

Sugerowane ceny detaliczne:

BD-F6500 - 599 PLN BD-F7500 - 1 099 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)