Black Friday to za mało. Allegro szykuje Black Week. Polacy wydadzą średnio 300 zł

Black Friday to za mało. Allegro szykuje Black Week. Polacy wydadzą średnio 300 zł

Black Friday to za mało. Allegro szykuje Black Week. Polacy wydadzą średnio 300 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
22.11.2019 17:22

Według Allegro nawet co trzeci Polak będzie chciał skorzystać ze zbliżających się promocji. Chętnych jest wielu, więc po co ograniczać się jednym dniem wyprzedaży? Dlatego serwis planuje Black Week.

W poniedziałek 25 listopada rozpocznie się Black Week, podczas którego klienci będą mogli wybierać spośród 25 milionów sztuk przedmiotów w 300 tysiącach ofert w cenach niższych do 70 proc. - informuje Allegro w informacji prasowej.

Promocje potrwają do 2 grudnia. Allegro zapowiada, że obniżki pojawiać się będą co godzinę. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. smartfony Xiaomi, iPhone i Samsung, opaski sportowe i oczyszczacze powietrza Xiaomi czy konsole do gier Playstation i Xbox.

Wszystkie produkty dostępne w akcjach na Black Friday, Black Week i Cyber Monday będą łatwo dostępne dzięki czarnym oznaczeniom "BLACK WEEK". Wyświetlone zostaną także na specjalnie przygotowanej stronie, gdzie będzie można sprawdzić dostępność ofert w promocji oraz na liczniku śledzić czas do pojawienia się kolejnych

- Z naszego badania "Black Week" wynika, że w tym roku Polacy planują wydać na promocyjne zakupy w Black Week średnio prawie 300 zł, a na prezenty świąteczne prawie 500 złotych - komentuje Francois Nuyts, prezes Allegro.

Z badania "Black Week 2019" przeprowadzonego na zlecenie Allegro wynika, że w tym roku z promocji planuje skorzystać co trzeci Polak. Wśród nich będzie 30 proc. klientów, którzy po raz pierwszy będą robić zakupy w czasie promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday. Co druga osoba chce wykorzystać promocję do zakupu świątecznych prezentów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)