Trwa ładowanie...

Black Friday to nie wszystko. Darmowy kurier na Allegro. Jest jeden haczyk

Allegro Smart to lubiana wśród kupujących w sieci usługa. Za stałą opłatę mamy nielimitowany dostęp do specjalnych ofert i darmowej wysyłki do paczkomatów czy punków. Dla fanów Allegro Smart mamy dobrą wiadomość - od dziś darmowy jest też kurier.
Share
Allegro Smart - darmowa dostawa przez cały rok od teraz z kurierem
Allegro Smart - darmowa dostawa przez cały rok od teraz z kurieremŹródło: iStock.com
d1vko85

Oczywiście darmowy, ale w ramach opłacania abonamentu. Ceny się nie zmieniają. Tak jak do tej pory, wybierając miesięczną subskrypcję, płacimy 8,99 złotych (107,88 złotych przez 12 miesięcy) lub roczną 49,00 złotych (wychodzi około 4,08 złotych na miesiąc, ponad połowę taniej).

Smart to bogata oferta darmowej dostawy

Oferty na Allegro oznaczone znaczkiem dostawy Smart mogą być bez limitu przywożone do nas poprzez paczkomaty InPost i punkty odbioru. Do wyboru są takie miejsca jak placówki Poczty Polskiej, sklepy sieci Żabka, stacje benzynowe Orlen, kioski RUCH, automaty pocztowe w wybranych placówkach pocztowych i marketach Biedronka. Drugim typem są priorytetowe oraz ekonomiczne listy polecone (Poczta Polska), a nawet Allegro Przesyłki Polecone (InPost).

Allegro rozsyła informacje o nowościach w Smart do subskrybentów usługi WP.PL
Allegro rozsyła informacje o nowościach w Smart do subskrybentów usługiŹródło: WP.PL

Allegro rozsyła mailing informujący o nowości do subskrybentów usługi Smart.

d1vko85

Jeśli tylko sprzedawca dodał opcję wysyłki Smart (nie każda oferta z tego typu opcjami dostawy musi zawierać włączoną obsługę pakietu Smart) i kupujemy w jednym sklepie produkty za minimum 40 złotych, to nie płacimy nic więcej poza abonamentem Smart za przesyłki. W ramach bonusu dostajemy też dostęp do specjalnych ofert kupna tylko dla posiadaczy Allegro Smart.

Allegro Smart z kurierem - świetny dodatek nie tylko na Black Week

Od dziś do tej puli dostaw włącza się też wysyłka kurierem. Znów mamy do spełnienia warunek minimalnej wartości zamówienia, jednak jest podwyższony z 40 złotych do 100 złotych. Inaczej usługi kurierskie w ramach Allegro Smart będą kosztować 10,99 złotych przy całkiem bogatej puli firm kurierskich i wariantów przesyłek (lub 9,90 złotych dla Smart Pocztex Kurier 48).

Allegro Smart z kurierem Allegro
Allegro Smart z kurieremŹródło: Allegro

To świetne wieści nawet przy wydaniu mniejszych pieniędzy niż 100 złotych. Cennik dostawy kurierem jest zwykle wyższy niż 11 złotych. Dzięki Allegro Smart Kurier, będzie można płacić 10,99 zamiast np. 15 złotych. Zapewne dużo osób skorzysta z nowego wariantu dostawy. W końcu Black Friday, a w zasadzie cały Black Week, z wieloma obniżkami na Allegro czy w poszczególnych sklepach zachęca do wielu zakupów.

d1vko85

Podziel się opinią

Share
d1vko85
d1vko85
Więcej tematów