Biurowy gadżet, który zniszczy płyty CD/DVD - SANYO ''The Claw''

Biurowy gadżet, który zniszczy płyty CD/DVD - SANYO ''The Claw''05.11.2008 12:55
Biurowy gadżet, który zniszczy płyty CD/DVD - SANYO ''The Claw''
Źródło zdjęć: © amazon.com

Jeśli chcielibyśmy pozbyć się płyt CD / DVD i mieć pewność, że nikt więcej nie będzie miał dostępu do zapisanych na nich danych być może zainteresuje nas niszczarka SANYO...

Wraz ze wzrostem znaczenia informacji we współczesnym świecie oraz rozwojem technologii ich przetwarzania coraz częściej słyszymy o bezpieczeństwie i ochronie informacji. Z reguły posiadają one swoją wartość i są podatne na kradzież, dlatego powinniśmy zadbać o to, by nie trafiły w niepowołane ręce. Jeśli chcielibyśmy pozbyć się płyt CD / DVD i mieć pewność, że nikt więcej nie będzie miał dostępu do zapisanych na nich danych być może zainteresuje nas niszczarka firmy _ SANYO _.

_ SANYO ''The Claw'' to niszczarka płyt CD / DVD. Producent zapewnia, iż umożliwia ona uszkodzenie nośników w taki sposób, aby odczytanie zapisanych na nich danych nie było więcej możliwe. Pozwala na niszczenie zarówno jednowarstwowych jak i dwuwarstwowych płyt. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy wsunąć do podajnika „The Claw” ( ang. pazur _) płytę, aby maszyna zrobiła w niej setki małych dziurek. Wysuwana tacka pomieści maksymalnie 2. uszkodzonych nośników.

Niszczarka _ SANYO "The Claw" posiada ciekawy wygląd i może okazać się świetnym pomysłem na prezent. Jej wymiary to 19,68 cm x 13,34 cm x 10,8 cm. Cena tego biurowego gadżetu wynosi 7,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)