BIN GigaCon, konferencja bezpieczeństwa

BIN GigaCon, konferencja bezpieczeństwa

20.08.2008 10:40, aktual.: 20.08.2008 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odbywająca się w dniach 8-9 września w Warszawie i 15
października we Wrocławiu – IX edycja Konferencji BIN GigaCon
- to największa bezpłatna impreza poświęcona bezpieczeństwu i
niezawodności systemów informatycznych

Odbywająca się w dniach 8-9 września w Warszawie i 15 października we Wrocławiu – IX edycja Konferencji BIN GigaCon - to największa bezpłatna impreza poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych.

Wydarzenie to, gromadzi największe firmy w branży, wybitnych ekspertów oraz specjalistów IT. Dodatkowo liczba odwiedzających spotkanie uczestników sięga niemal tysiąca osób.

Poprzez wykłady ekspertów i ekspozycje produktów prezentowana jest wiedza na temat strategii i zagadnień technicznych pomagających zbudować kompleksowy i niezawodny system zabezpieczający sieć i dane firmowe

Zagadnienia omawiane podczas konferencji to m.in: zarządzanie bezpieczeństwem informacji, systemy audytu bezpieczeństwa, kontroli włamań, oprogramowania i urządzenia szyfrujące, zarządzanie tożsamością, kontrola dostępu, systemy firewall i VPN, serwery usług sieciowych, systemy klastrowe, fizyczne zabezpieczenie infrastruktury systemów o znaczeniu krytycznym, pamięci masowe i systemów archiwizacji danych. Na konferencji głosami uczestników wybierany jest także najlepszy produkt z bezpieczeństwa i niezawodności, który otrzyma statuetkę "Złoty BIT".

Do uczestnictwa w konferencji są zaproszeni przedstawiciele i menadżerowie z branż informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej i szeroko rozumianej branży usługowej; osoby na stanowiskach: kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz do wszystkie inne odpowiedzialne za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)