Bilety MPK Olsztyn w komórce

Bilety MPK Olsztyn w komórce
Źródło zdjęć: © skycash.com

18.03.2011 10:03, aktual.: 18.03.2011 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już od 18 marca pasażerowie olsztyńskiej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać z biletu w telefonie komórkowym za pomocą SkyCash. Intuicyjny system - wdrożony przez MPK Olsztyn - działa już z powodzeniem w tak dużych aglomeracjach jak Wrocław i Warszawa

SkyCash to ogromne udogodnienie dla pasażerów, zapewniające bezproblemowe korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Bilety można kupować w każdym miejscu, 2. godziny na dobę, bez konieczności szukania kiosku. System pozwala uniknąć pośpiechu, konieczności szukania drobnych czy też ryzykowania jazdy na gapę. O jego zaletach przekonali się już pasażerowie Wrocławia i Warszawy. Z płatności SkyCash korzysta także olsztyńska Green Taxi.

Obraz
© (fot. skycash.com)

Żeby móc kupować bilety za pomocą SkyCash wystarczy wpisać w przeglądarce internetowej telefonu m.skycash.com albo wysłać pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego). Następne kroki to rejestracja w systemie i zasilenie konta SkyCash środkami pieniężnymi. Sama procedura zakupu biletów przez komórkę jest bardzo intuicyjna i zajmuje średnio od kilku do kilkunastu sekund. Wystarczy uruchomić aplikację SkyCash, wybrać rodzaj biletu i potwierdzić zamiar jego skasowania 4-cyfrowym kodem PIN. Dostępne są zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe, maksymalnie 5-dniowe. Co istotne, ich ceny są takie same jak w kiosku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)