Biedronka testuje nowe rozwiązania. Kolejki przestaną być problemem

Biedronka testuje nowe rozwiązania. Kolejki przestaną być problemem

Biedronka testuje nowe rozwiązania. Kolejki przestaną być problemem
Źródło zdjęć: © WP.PL | WP.PL
Adam Bednarek
09.08.2019 10:30

Biedronka szykuje duże ułatwienie dla korzystających z karty "Moja Biedronka". Zmiany odczują jednak wszyscy, bo nowość może zmniejszyć kolejki.

Obecnie kartę "Moja Biedronka" musi skasować kasjer lub też przepisać podany numer telefonu. Wkrótce może się to jednak zmienić. Sieć testuje nowe rozwiązanie, pozwalające klientom na samodzielne skanowanie kodu.

Czytnik znajdujący się przy kasie będzie obsługiwał zarówno tradycyjne karty, jak i te w wirtualnej wersji. Podobne rozwiązanie znajdziemy np. w Lidlu, gdzie właśnie tak rejestruje się swoje konto z aplikacji Lidl Plus. Więcej o programach, które dają zniżki w polskich sklepach, przeczytacie w tekście opublikowanym na dobreprogramy.pl.

Zmiany ucieszą nawet tych, którzy nie używają karty "Moja Biedronka". Jak na razie program testowany jest w czterech sklepach sieci. Z analiz wynika, że dzięki temu skracają się kolejki. Logiczne - kasjerka nie musi zajmować się odczytywaniem karty, tylko od razu może przejść do nabijania produktów.

Pozostaje czekać na to, aż skanery pojawią się we wszystkich sklepach sieci Biedronka w kraju. Jak pisze serwis wirtualnemedia.pl, Jeronimo Martins Polska nie podjęło jeszcze decyzji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (87)