Bezprzewodowa mysz optyczna Genius DX-7100

Bezprzewodowa mysz optyczna Genius DX‑7100

Bezprzewodowa mysz optyczna Genius DX-7100
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2012 10:55, aktualizacja: 24.04.2012 12:59

Genius odświeża linię bezprzewodowych myszy optycznych, wprowadzając kolejną nowość z serii DX. DX-7100 oprócz technologii śledzenia BlueEye, wyróżnia się inteligentnym systemem oszczędzania energii.

Za zasilanie nowego modelu odpowiada jeden popularny „paluszek”. Producent deklaruje, że dzięki inteligentnemu systemowi oszczędzania energii, powinien on wystarczyć nawet na pół roku ciągłej pracy.

Mysz wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 120. DPI z technologią śledzenia BlueEye. Dzięki temu powinna ona pracować na każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz. Zastosowano także system przeciwdziałania interferencji.

Genius DX-710. wyposażono w 5 przycisków, w tym dwa programowalne. W zestawie znajduje się miniaturowy odbiornik typu „wepnij-i-zapomnij”. Dodatkowo, producent dołącza gadżet o nazwie Stick-N-Go, który powinien ułatwić transport z laptopem.

Nowość jest dostępna w szczęściu wariantach kolorystycznych: czerwonym, czarnym, różowym, fioletowym, zielonym i niebieskim. Do poprawnej pracy wymaga systemu Windows 7/Vista/XP lub Mac OS X 10.4+.

Mysz Genius DX-710. posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 47 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)