Bezpieczny telefon w Orange na kartę

Bezpieczny telefon w Orange na kartę

Bezpieczny telefon w Orange na kartę
Źródło zdjęć: © WP.PL
12.07.2013 13:43, aktualizacja: 15.07.2013 10:07

Od dzisiaj klienci Orange korzystający z ofert na kartę otrzymują możliwość ubezpieczenia aparatu telefonicznego od kradzieży, zniszczenia bądź uszkodzenia mechanicznego nieobjętego warunkami gwarancji. Orange jest pierwszym operatorem w Europie oferującym tego rodzaju ubezpieczenie.

Klienci mogą już bez obaw korzystać ze swoich aparatów telefonicznych. Ubezpieczenie obejmuje bowiem takie wypadki jak uszkodzenie lub zniszczenie telefonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, kradzież z włamaniem, rabunek i dewastację, a w wariancie Premium nawet zalanie, czy kradzież kieszonkową.

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach:

- Standard, w cenie 3,99 zł - rekomendowany posiadaczom najprostszych telefonów z sumą ubezpieczenia do 500 zł
- Komfort, w cenie 4,99 zł - polecany właścicielom modeli ze średniej półki z sumą ubezpieczenia do 1000 zł
- Premium, w cenie 6,9. zł - rekomendowany do zapewnienia ochrony najnowocześniejszych smartfonów z sumą ubezpieczenia do 2000 zł.

Ubezpieczenie dostępne jest w pakiecie z aplikacją umożliwiającą zabezpieczenie zawartości telefonu w przypadku kradzieży. W zależności od modelu aparatu dostępne będą m.in. funkcje takie jak blokada telefonu, informacja o lokalizacji czy spis ostatnio wybranych numerów.

Oferta została przygotowane we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Aby skorzystać z ubezpieczenia telefonu w ofercie na kartę wystarczy:

wysłać bezpłatny SMS o treści START 1 (dla wariantu Standard ) lub START 2 (dla wariantu Komfort ) lub START 3 (dla wariantu Premium) pod numer 80222. Aktywacja ubezpieczenia zostanie potwierdzona SMS-em zwrotnym.

Usługa będzie każdorazowo automatycznie się odnawiać po upływie 30-stu dni a opłaty będą pobierane z konta doładowania aparatu.
Ofertą Bezpieczny telefon w Orange na kartę mogą być objęte także aparaty kupione poza siecią sprzedaży Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)