Bez smartfona też możesz korzystać z internetu w telefonie

Bez smartfona też możesz korzystać z internetu w telefonie

Bez smartfona też możesz korzystać z internetu w telefonie
Źródło zdjęć: © chip.pl
31.05.2012 11:07, aktualizacja: 31.05.2012 11:20

Opera Mini 7 dla tradycyjnych telefonów komórkowych wprowadza wiele zmian, porównując do swojej poprzedniczki. Szczególnie ciekawą funkcją jest Smart Page.

Smart Page agreguje wszystkie najważniejsze wiadomości z twojego Facebooka i Twittera, przetwarza je na serwerach Opery, kompresuje (wszystkie witryny internetowe są kompresowane na serwerach Opery, dzięki czemu Mini jest taka szybka, a także oszczędza twoje pieniądze), a następnie prezentuje w czytelny sposób w przeglądarce.

To jednak nie koniec. Usługa agreguje również najważniejsze wiadomości z całego świata, zapewniane przez partnerów Opery. Będzie można dodawać własne źródła newsowe, a Smart Page będzie się uczył, co najchętniej czytasz, by prezentować ci jak najciekawsze treści. Oprócz tego, Opera Mini 7 została zoptymalizowana, dzięki czemu ma pracować wydajniej. Umożliwiono też dodawanie nieskończonej liczby skrótów do strony startowej Speed Dial. Opera Mini 7 dla „feature-phone’ów” jest dostępna do pobrania z witryny m.opera.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)