Belkin @TV - telewizja w każdym miejscu

Strona głównaBelkin @TV - telewizja w każdym miejscu
03.12.2012 13:30
Belkin @TV - telewizja w każdym miejscu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Dzięki rozwiązaniu Belkin @TV już nie trzeba siedzieć w domu przed telewizorem i czekać na ulubiony program. Teraz można go zabrać go ze sobą dzięki usłudze przenośnej telewizji. Wystarczy podłączyć urządzenie Belkin @TV do tunera telewizji kablowej lub satelitarnej, uruchomić zainstalowaną na samartonie lub tablecie aplikację i cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu. W domu programy transmitowane są przez sieć Wi-Fi, natomiast na zewnątrz przez Wi-Fi, 3G lub 4G.

Ulubione programy można oglądać na żywo, ale także, urządzenie pozwala na nagranie ich, a następnie obejrzenie bez łączenia się z Internetem. Programy mogą być zapisywane bezpośrednio w pamięci urządzenia przenośnego. Urządzenie Belinka pozwala nie tylko na zdalny dostęp do kanałów telewizyjnych poza domem, ale także umożliwia użytkownikom oglądanie różnych programów na różnych urządzeniach. W sytuacji, kiedy na telewizorze wyświetlany jest jeden program, to np. na tablecie możliwe jest wyświetlanie zupełnie innej stacji.

Belkin @TV wymaga fizycznego podłączenia do tunera poprzez odpowiedni kabel, oraz do sieci internet poprzez wbudowany moduł Wi-Fi. Aplikacja dołączona do urządzenia Belkin umożliwia także przekształcenie smartfonu lub tabletu w zaawansowanego pilota zdalnego sterowania.

Aplikacja @ TV działa na platformach Android i iOS dla tabletów i smartfonów oraz jest dostępna w AppStore i w Google Play. Cena: około 18. USD, czyli około 600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)