Beko WMB 61431 M - energooszczędna i niedroga pralka

Beko WMB 61431 M - energooszczędna i niedroga pralka

Beko WMB 61431 M - energooszczędna i niedroga pralka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.11.2012 08:42

Ładowana od frontu pralka Beko pracuje w klasie energetycznej A+, dzięki czemu zużywa jeszcze mniej energii niż urządzenia działające w klasie energetycznej A.

Pralka ma tylko 4. centymetrów głębokości i pozwala na załadowanie do 6 kg brudnego prania. Urządzenie oferuje 11 programów, w tym Dark Care, przeznaczony do prania wrażliwych na blaknięcie bawełnianych lub syntetycznych tkanin w ciemnych kolorach. Pranie przebiega w niskich temperaturach, przy łagodnych ruchach bębna i małej prędkości wirowania oraz zwiększonym poborze wody podczas cyklu płukania. Z kolei program Baby Protect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie program eliminuje bakterie oraz ma zapewniać całkowite wypłukanie środka piorącego.

System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, by w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Natomiast elektroniczny system wyważania prania sprawdza jego ilość i odpowiednio rozkłada je wewnątrz bębna, by wyeliminować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność urządzenia podczas wirowania.

Specyfikacja techniczna:
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 45 cm
Klasa energetyczna: A+
Pojemność: 6 kg
Wyświetlacz: Elektroniczny
Liczba programów: 11

Cena – około 1100 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)