Awaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu

Strona głównaAwaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu
24.10.2018 13:16
Awaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

Internauci zgłaszają problemy z działaniem internetu mobilnego sieci Play. Najnowsze raporty pochodzą głównie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Bydgoszczy, Katowic, Poznania, Torunia, Tych, Bytomia, i Gdańska.

W internecie od rana pojawiają się zgłoszenia i posty informujące o problemach z korzystaniem z internetu LTE sieci Play. Na stronie downdetector.pl widzimy jak od rana pojawia się co raz więcej zgłoszeń związanych z potencjalną awarią. Wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie do rzecznika Play, ale nie otrzymaliśmy jeszcze komentarza.

Prawdopodobnie problemy dotyczą tylko korzystania z internetu domowego LTE. Niektórzy zgłaszają też problemy z zasięgiem sieci komórkowej. Nie wiadomo jakie są powody potencjalnej awarii. Być może problemy są spowodowane deszczową, wietrzną i pochmurną pogodą.

Play odpowiada na posty użytkowników na Facebooku. Informują, że nie posiadają aktualnie żadnych informacji na temat awarii. Jak czytamy, "nie mamy informacji o awarii, a przyczyny niedogodności mogą być bardzo różne". Sieć zaleca także, aby kontaktować się bezpośrednio z działem Obsługi Klienta, w celu zgłoszenia problemu.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)