Awaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu

Awaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu

Awaria internetu w Play. Internauci narzekają na brak zasięgu
Źródło zdjęć: © downdetector.pl
Arkadiusz Stando
24.10.2018 13:16

Internauci zgłaszają problemy z działaniem internetu mobilnego sieci Play. Najnowsze raporty pochodzą głównie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Bydgoszczy, Katowic, Poznania, Torunia, Tych, Bytomia, i Gdańska.

W internecie od rana pojawiają się zgłoszenia i posty informujące o problemach z korzystaniem z internetu LTE sieci Play. Na stronie downdetector.pl widzimy jak od rana pojawia się co raz więcej zgłoszeń związanych z potencjalną awarią. Wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie do rzecznika Play, ale nie otrzymaliśmy jeszcze komentarza.

Prawdopodobnie problemy dotyczą tylko korzystania z internetu domowego LTE. Niektórzy zgłaszają też problemy z zasięgiem sieci komórkowej. Nie wiadomo jakie są powody potencjalnej awarii. Być może problemy są spowodowane deszczową, wietrzną i pochmurną pogodą.

Play odpowiada na posty użytkowników na Facebooku. Informują, że nie posiadają aktualnie żadnych informacji na temat awarii. Jak czytamy, "nie mamy informacji o awarii, a przyczyny niedogodności mogą być bardzo różne". Sieć zaleca także, aby kontaktować się bezpośrednio z działem Obsługi Klienta, w celu zgłoszenia problemu.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)