Apple wprowadza oprogramowanie iOS 6.1

Apple wprowadza oprogramowanie iOS 6.1
Źródło zdjęć: © chip.pl

30.01.2013 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple iOS to system operacyjny urządzeń takich jak iPhone, iPad oraz iPod Touch. Oprogramowanie właśnie doczekało się największej aktualizacji od momentu debiutu we wrześniu zeszłego roku. A w nim... większy przycisk "zgłoś problem" w mapach dla iPhone i iPada. Poprawiono też obsługę LTE.

Największą zmianą iOS 6.1 jest z pewnością rozszerzenie obsługi LTE. Wg pierwszych informacji, nowy system powinien wspierać szybką transmisję danych w przypadku wielu operatorów –. choć wciąż nie wiadomo jakich. Informacja o większym przycisku "zgłoś problem" w mapach Apple, choć brzmi nieco niedorzecznie, jest zupełnie prawdziwa.

Zmieniono też kontrolki odtwarzacza audio na ekranie blokady, gdy dwukrotnie naciśniemy przycisk home. Pozostałe zmiany nie są już tak istotne. Dotyczą m.in. funkcji iTunes Match, Passbook oraz naprawiają wiele drobnych błędów.

AKTUALIZACJA: Pełna lista obsługiwanych sieci LTE dostępna jest tutaj. Oficjalna (niezbyt długa) lista zmian iOS 6.1 została opublikowana na stronach Apple.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: 30 najdziwniejszych zdjęć z Google Maps

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)