Aplikacja Panorama Firm - od teraz z darmową nawigacją

Aplikacja Panorama Firm - od teraz z darmową nawigacją

Aplikacja Panorama Firm - od teraz z darmową nawigacją
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.05.2014 13:18, aktualizacja: 07.05.2014 14:03

Nawigacja Panorama Firm to bezpłatna aplikacja, działająca offline i w pełni zintegrowana z mobilną wersją wyszukiwarki. Co ważne, aplikacja jest darmowa.

Nawigacja jest dostępna zarówno dla systemu iOS jak i Android. Można ją pobrać za darmo z App Store lub Google Play. Mapy Polski, których dostawcą jest TomTom, są bezpłatne. Aplikacja umożliwia dokupienie map dla innych krajów. Po pobraniu i zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym, nawigacja działa bez połączenia z Internetem.

Coraz więcej osób poszukuje informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim łatwo możemy wyszukać potrzebne informacje, takie jak cel podróży, restaurację czy stację paliw, a także wyznaczyć trasę dojazdu.

Jak wytyczyć trasę?

Wpisujemy w pole „Szybkie wyszukiwanie”. swoje zapytanie, np. nazwę ulicy, miejscowości lub obiektu, do którego chcemy dotrzeć. Nawigacja wyświetli listę podpowiedzi, z której należy wybrać interesujący nas cel podróży. Po jego określeniu, pojawi się ekran ze szczegółami wybranej lokalizacji (np. nazwa ulicy, miasta, dzielnicy, współrzędne geograficzne), gdzie mamy do wyboru dwie opcje: Mapa i Trasa.

Klikając w opcję „Mapa”. zobaczymy cel naszej podróży na mapie. Jeśli wybierzemy opcję „Trasa”, nawigacja rozpocznie wytyczanie trasy z naszej aktualnej pozycji do wybranego celu. Po chwili otrzymamy kolejne dane: czas podróży, odległość do celu oraz trasy alternatywne. Możemy również zmienić opcję jazdy samochodem na trasę pieszą.

Jeśli chcemy zacząć podróż, klikamy zielony przycisk „Rozpocznij nawigację”. Przeniesiemy się wówczas na mapę trójwymiarową. Wraz ze zmianą naszej pozycji, zmieniać się będzie również pozycja wskaźnika na mapie, a głos przewodnika będzie nam czytał kolejne wskazówki dojazdu. Na górze mapy wyświetlana jest nazwa najbliższej ulicy, do której dojeżdżamy, u dołu –. nazwa ulicy, na której obecnie się znajdujemy. Przycisk po prawej stronie nazwy ulicy, na której się znajdujemy, włącza dodatkowe opcje, takie jak wyświetlanie najbliższych stacji benzynowych, restauracji czy noclegów. Klikając przycisk z literą P włączymy opcję parkowania w pobliżu, która zaprowadzi nas do najbliższych parkingów..

Najważniejsze cechy:
• Samochodowa nawigacja GPS
• Bezpłatna
• Działa bez dostępu do Internetu
• Mapy TomTom
• Prowadzi do dowolnego miejsca w Polsce
• Wyznacza trasę do każdej firmy w mobilnej Panoramie Firm
• Polski lektor
• Budynki 3D.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (105)