Aparat w stylu retro: kompaktowy Samsung NX 3000 z wymienną optyką

Aparat w stylu retro: kompaktowy Samsung NX 3000 z wymienną optyką

Aparat w stylu retro: kompaktowy Samsung NX 3000 z wymienną optyką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.05.2014 11:36

Nowy aparat Samsung NX3000 to najmłodszy przedstawiciel linii kompaktowych aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami. Obudowa w stylu retro kryje urządzenie o nowoczesnej specyfikacji technicznej.

NX300. wyposażony jest w matrycę APS-C CMOS o rozdzielczości 20,3 Mpx, migawkę o czasie otwarcia 1/4000s i tryb zdjęć seryjnych 5 kl/s.

W odpowiedzi na zainteresowanie autoportretami (selfie) NX300. wyposażono w wygodny trzycalowy uchylny wyświetlacz z funkcją Wink Shot. Wystarczy otworzyć ekran, wykadrować swoją twarz na wyświetlaczu i mrugnąć - w ten sposób wyzwala się migawkę, a perfekcyjny autoportret powstaje bez najmniejszych problemów. Odchylany wyświetlacz idealnie sprawdzi się również np. przy fotografowaniu ze statywu.

NX3000. podobnie jak wszystkie ostatnie aparaty linii SMART, wyposażony jest w funkcję Tag & Go, która pozwala udostępniać obrazy za pomocą łączności Wi-Fi i NFC. Tag & Go umożliwia stosowanie zaawansowanych opcji przesyłania zdjęć: Photo Beam i Mobile Link. Dzięki funkcji Remote Viewfinder Pro aparat można obsługiwać zdalnie przez smartfon lub tablet.

NX300. będzie dostępny w kolorze białym, czarnym i brązowym. W skład pakietu wchodzi również nowy kompaktowy obiektyw 16-50mm F3.5-5.6 Power Zoom ED OIS. Na większą kreatywność pozwala dodatkowo możliwość kontroli zoomu obiektywu 16-50mm Power Zoom za pomocą urządzenia mobilnego i funkcji Remote Viewfinder Pro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)