AMD prezentuje dwa nowe procesory z rodziny Phenom II

AMD prezentuje dwa nowe procesory z rodziny Phenom II

04.01.2011 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

AMD ogłosiło premierę nowych procesorów dla desktopów, w tym najszybszy czterordzeniowy procesor AMD i nowy model o sześciu rdzeniach. Nowe procesory dołączają do chipsetów AMD serii 8 oraz zaprezentowanych niedawno kart graficznych AMD Radeon serii HD 6000, uzupełniając ofertę układów przeznaczonych do najbardziej wymagających zadań multimedialnych

AMD Phenom II X4 97. Black Edition to najszybszy czterordzeniowy processor AMD, szczególnie doceniany przez fanów PC ze względu na odblokowany mnożnik i wydajność czterech rdzeni. Natomiast AMD Phenom II X6 1065T to nowy procesor sześciordzeniowy, który łączy wysoką wydajność z niskim TDP 95 W oraz technologią AMD Turbo CORE.

Rozwój cyfrowych mediów w jakości HD i 3D wykreował nowy poziom wciągającej rozrywki. Wszechstronność komputerów opartych o technologię AMD VISION stwarza użytkownikom szerokie możliwości, jeśli chodzi o rozrywkę wideo w internecie, tworzenie oraz edycję filmów i zdjęć, korzystanie z najbardziej wymagających graficznie gier czy poprawę wydajności w wielozadaniowych aplikacjach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)