Amazon Prime Video walczy o polskich odbiorców. Serwis w ofercie T-Mobile

Amazon Prime Video walczy o polskich odbiorców. Serwis w ofercie T‑Mobile

Amazon Prime Video walczy o polskich odbiorców. Serwis w ofercie T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.10.2019 12:22

Coraz lepsza oferta dla lubujących się w ofertach streamingu wideo i muzyki. Amazon Prime Video to nie absolutna nowość na polskim rynku, ale dopiero teraz wszedł we współpracę z jakimś operatorem telekomunikacyjnym i to w postaci T-Mobile.

Usługa jest dostępna od 2 października w ofertach rozrywkowych T-Mobile, można ją użytkować również na dekoderze T-Mobile. Firma chwali się, że koszt to 13 złotych na miesiąc i równoczesny dostęp z 3 sprzętów. Oczywiście będzie włączony do danego rachunku od sieci T-Mobile. Wpierw chętni będą mogli skorzystać z tygodniowego okresu próbnego Amazon Prime Video zanim finalnie zdecydują się na zakup subskrypcji.

Jak powiedział w komunikacie prasowym Frederic Perron z zarząd ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska: „Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę konwergentną o starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją takiego podejścia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce będzie zapewniał klientom dostęp do pełnej doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video.”

Obraz
© Materiały prasowe

T-Mobile aż tak się nie chwali pewnym faktem. Po okresie promocyjnym cena Amazon Prime Video wzrasta do 26 złotych za 30 dni. Czyli jak można wnioskować już od drugiego miesiąca. W bibliotece Amazon Prime Video znajdują się autorskie produkcje Amazona jak i różne inne seriale czy filmy. Podobnie jak u konkurencji chociażby z Netflixa.

Przy okazji T-Mobile będzie zmieniać interfejs w swoich androidowych dekoderach. Po aktualizacji ma być bardziej intuicyjny i wygodniejszy. Można na nim oglądać treści chociażby z Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, platformy IPLA z kanałami telewizyjnymi oraz pakietu sportowego z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS. Jeszcze w październiku ma wyjść stosowna aktualizacja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)