Allegro znów wzrusza. Świąteczna reklama 2019 to wyciskacz łez

Allegro znów wzrusza. Świąteczna reklama 2019 to wyciskacz łez
Źródło zdjęć: © Youtube.com

21.11.2019 16:42, aktual.: 22.11.2019 07:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reklamy wypuszczane z okazji Bożego Narodzenia mają wprowadzić odbiorców w klimat świąt i uprzyjemnić przedświąteczny czas zakupów. Allegro po raz kolejny wypuściło z tej okazji wzruszający spot.

Tym razem tematem przewodnim świątecznego spotu Allegro stała się trudność w nawiązaniu komunikacji między pokoleniami. Głównymi bohaterkami reklamy są babcia i jej nastoletnia wnuczka Oliwka. Nie zdradzimy za dużo pisząc, że wpatrzona w ekran smartfona wnuczka ma zupełnie inne zainteresowania niż starsza pani. Tylko czy na pewno? Zobaczcie sami.

Poruszanie ważnych tematów daje pokusę, aby sięgnąć po moralizatorstwo i banalny przekaz. Mnie osobiście ta reklama szczególnie nie poruszyła, ale cieszę się, że świat młodych i starszych nie został przedstawiony do końca czarno-biało.

Dużo bardziej w pamięć zapadła mi reklama sprzed dwóch lat ze starszym panem uczącym się angielskiego. Połączenie humoru z ważnym przesłaniem to był strzał w dziesiątkę.

Najważniejsze, że jest śnieg, choinka i bajkowy klimat. Na maraton świątecznych reklam będzie w sam raz. Jeśli lubicie przedświąteczny szał, to pewnie nie będziecie narzekać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także