Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji

Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji26.09.2019 16:26
Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | shutterstock.com

Usługa Allegro Smart! cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników tej platformy. W najbliższym tygodniu jej użytkownicy będą mogli oszczędzić jeszcze więcej. Podczas tygodnia promocji Allegro Smart! Week kupią wybrane produkty ze zniżką nawet do 70 proc.

Jesień promocji

Tydzień na przełomie września i października 2019 r. będzie naprawdę gorącym okresem dla łowców okazji. W dniach od 30 września do 6 października użytkownicy usługi Allegro Smart! znajdą w tym serwisie serię atrakcyjnych promocji. Obejmą np. telewizory, telefony, konsole do gier i inne urządzenia elektroniczne, a także zegarki, ubrania, kosmetyki, zabawki i całe mnóstwo innych kategorii. Łącznie dostępnych będzie ponad 200 mln sztuk produktów (!), a wysokość zniżek sięgnie nawet 70 proc.!

Aby jednak z nich skorzystać, będzie trzeba, oprócz posiadania abonamentu Allegro Smart!, wykazać się także czujnością i refleksem. Wszystkie oferty będą bowiem widoczne na stronie z wyprzedzeniem, lecz te najlepsze Limitowane Smart! okazje będą możliwe do kupienia tylko w określonych godzinach. Jak to będzie działać w praktyce?

289825029846563834
Źródło zdjęć: © iStock.com

Dni wypełnione okazjami

Choć Allegro Smart! Week zaczyna się 30 września, już 26 dnia tego miesiąca zobaczliśmy zapowiedź pierwszych "Limitowanych Smart! okazji" wraz z cenami. W jego trakcie każdego dnia o godzinach: 11:00, 14:00, 17:00, 19:00 i 21:00 będzie można zakupić kolejne produkty w promocyjnych cenach. Zobaczymy też równocześnie zapowiedź okazji na dzień następny. Oprócz Limitowanych Smart! okazji, klienci będą mogli również wybierać spośród kilkudziesięciu Smart! okazji w obniżonych cenach.

Aby pożądany przedmiot nam nie umknął, możemy zaznaczyć obserwowanie promocji – Allegro powiadomi nas w momencie jej startu. Co nie zmienia faktu, że prawdziwi łowcy promocji będą musieli zachować wyjątkową czujność. Każda Limitowana Smart! okazja będzie aktualna do wyczerpania stanu magazynowego.

A jest na co czekać. Już teraz wiemy, że w poniedziałek o 11:00 32-calowy telewizor Manta będzie można kupić za zaledwie 379 zł. O 14:00 z kolei MacBooka Air 13 będzie można dorwać za 2499 zł. A to tylko wybrane przykłady z pierwszego dnia. Przez cały tydzień zakupimy np. telefony Xiaomi czy Samsunga, konsole do gier PlayStation oraz Xbox, komputery Lenovo i Huawei. Dostaniemy także małe urządzenia domowe, takie jak odkurzacze Roomba, a nawet bilety na ważne wydarzenia kulturalne. Oczywiście dostawa każdego z nich będzie darmowa, w ramach usługi Allegro Smart! A kto nie upoluje swojej wymarzonej, limitowanej promocji, ten nadal będzie mógł kupić produkty w obniżonych cenach spośród kilkudziesięciu tysięcy ofert.

Jedna opłata za dostawę

Liczba zamówień internetowych nad Wisłą wzrasta z każdym rokiem. Odpowiedzią na rosnącą popularność tego typu zakupów jest właśnie Allegro Smart! – usługa, która wystartowała rok temu. Jej użytkownicy płacą raz na rok 49 zł, za co w zamian otrzymują darmową dostawę produktów zakupionych na platformie Allegro do ponad 20 tys. punktów w całej Polsce. Do tych ostatnich należą m.in. paczkomaty, sklepy sieci Żabka, a także punkty pocztowe i kioski RUCH. Jedyny warunek to minimalna kwota zakupów: 40 zł. Allegro wylicza, że dzięki tej usłudze użytkownicy oszczędzili w ciągu roku aż 250 mln złotych na dostawach.

Partnerem artykułu jest Allegro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)