Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji

Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji

Allegro Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. Gratka dla łowców okazji
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | shutterstock.com
Michał Leszczyński
26.09.2019 16:26, aktualizacja: 27.09.2019 10:51

Usługa Allegro Smart! cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników tej platformy. W najbliższym tygodniu jej użytkownicy będą mogli oszczędzić jeszcze więcej. Podczas tygodnia promocji Allegro Smart! Week kupią wybrane produkty ze zniżką nawet do 70 proc.

Jesień promocji

Tydzień na przełomie września i października 2019 r. będzie naprawdę gorącym okresem dla łowców okazji. W dniach od 30 września do 6 października użytkownicy usługi Allegro Smart! znajdą w tym serwisie serię atrakcyjnych promocji. Obejmą np. telewizory, telefony, konsole do gier i inne urządzenia elektroniczne, a także zegarki, ubrania, kosmetyki, zabawki i całe mnóstwo innych kategorii. Łącznie dostępnych będzie ponad 200 mln sztuk produktów (!), a wysokość zniżek sięgnie nawet 70 proc.!

Aby jednak z nich skorzystać, będzie trzeba, oprócz posiadania abonamentu Allegro Smart!, wykazać się także czujnością i refleksem. Wszystkie oferty będą bowiem widoczne na stronie z wyprzedzeniem, lecz te najlepsze Limitowane Smart! okazje będą możliwe do kupienia tylko w określonych godzinach. Jak to będzie działać w praktyce?

Obraz
© iStock.com

Dni wypełnione okazjami

Choć Allegro Smart! Week zaczyna się 30 września, już 26 dnia tego miesiąca zobaczliśmy zapowiedź pierwszych "Limitowanych Smart! okazji" wraz z cenami. W jego trakcie każdego dnia o godzinach: 11:00, 14:00, 17:00, 19:00 i 21:00 będzie można zakupić kolejne produkty w promocyjnych cenach. Zobaczymy też równocześnie zapowiedź okazji na dzień następny. Oprócz Limitowanych Smart! okazji, klienci będą mogli również wybierać spośród kilkudziesięciu Smart! okazji w obniżonych cenach.

Aby pożądany przedmiot nam nie umknął, możemy zaznaczyć obserwowanie promocji – Allegro powiadomi nas w momencie jej startu. Co nie zmienia faktu, że prawdziwi łowcy promocji będą musieli zachować wyjątkową czujność. Każda Limitowana Smart! okazja będzie aktualna do wyczerpania stanu magazynowego.

A jest na co czekać. Już teraz wiemy, że w poniedziałek o 11:00 32-calowy telewizor Manta będzie można kupić za zaledwie 379 zł. O 14:00 z kolei MacBooka Air 13 będzie można dorwać za 2499 zł. A to tylko wybrane przykłady z pierwszego dnia. Przez cały tydzień zakupimy np. telefony Xiaomi czy Samsunga, konsole do gier PlayStation oraz Xbox, komputery Lenovo i Huawei. Dostaniemy także małe urządzenia domowe, takie jak odkurzacze Roomba, a nawet bilety na ważne wydarzenia kulturalne. Oczywiście dostawa każdego z nich będzie darmowa, w ramach usługi Allegro Smart! A kto nie upoluje swojej wymarzonej, limitowanej promocji, ten nadal będzie mógł kupić produkty w obniżonych cenach spośród kilkudziesięciu tysięcy ofert.

Jedna opłata za dostawę

Liczba zamówień internetowych nad Wisłą wzrasta z każdym rokiem. Odpowiedzią na rosnącą popularność tego typu zakupów jest właśnie Allegro Smart! – usługa, która wystartowała rok temu. Jej użytkownicy płacą raz na rok 49 zł, za co w zamian otrzymują darmową dostawę produktów zakupionych na platformie Allegro do ponad 20 tys. punktów w całej Polsce. Do tych ostatnich należą m.in. paczkomaty, sklepy sieci Żabka, a także punkty pocztowe i kioski RUCH. Jedyny warunek to minimalna kwota zakupów: 40 zł. Allegro wylicza, że dzięki tej usłudze użytkownicy oszczędzili w ciągu roku aż 250 mln złotych na dostawach.

Partnerem artykułu jest Allegro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)