ALL Converter PRO - nowa wersja konwertera plików wideo

ALL Converter PRO - nowa wersja konwertera plików wideo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.02.2012 14:55, aktual.: 02.02.2012 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Udostępniona została nowa wersja konwertera plików audio i wideo - ALL Converter PRO

Udostępniona została nowa wersja konwertera plików audio i wideo - ALL Converter PRO. Program jest łatwy w obsłudze i charakteryzuje się dużą szybkością w działaniu. Początkujący użytkownicy powinni docenić wygodny kreator. Program poradzi sobie z konwertowaniem wielu formatów plików. Ponadto umożliwia dodanie napisów do filmów i posiada wbudowany odtwarzacz wideo.

ALL Converter PRO jest przeznaczony do instalacji na systemach Windows XP/Vista/7. Obsługa programu nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Konwerter wspiera funkcję przeciągania i upuszczania, a ponadto posiada kreator, który powinni docenić początkujący użytkownicy. Warto wspomnieć także o przycisku, który pozwala wygodnie konwertować filmy pobrane z takich serwisów jak YouTube, Google Video czy Nico Video. Program obsługuje wiele formatów plików audio i wideo, takich jak: 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, M2TS, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, VOB, DVD, ASF, SWF, mp3, VCD, SVCD, MKV, OGG, M1V, M2V, AAC, AC3, MP2, WAV, WMA.

Niewątpliwą zaletą konwertera jest zintegrowany odtwarzacz wideo oraz funkcja umożliwiająca dodawanie zewnętrznych napisów do filmów. Ponadto program konwertuje wszystkie formaty wideo na formaty obsługiwane przez takie urządzenia jak iPod, iPhone, PS3. PSP, xBox, Zune, Apple TV czy iRiver. Pozwala ustawiać także szybkość bitów audio i wideo oraz liczbę klatek na sekundę. ALL Converter PRO jest także ripperem DVD. Pozwala zgrać zawartość płyty DVD do formatów odtwarzanych przez rozmaite urządzenia.

Program można pobrać klikając na przycisk poniżej. W pełni funkcjonalna wersja ALL Converter PRO jest płatna. Wykupienie licencji pozwala na usunięcie znaku wodnego lub umieszczenie własnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także