ycipk-1e3nwu

Airbus chce śledzić każdy ruch pasażerów. Ruszają testy nowego systemu Skywise

Airbus rozpoczyna testy nowego systemu Skywise. Firma będzie sprawdzać nowoczesną technologię, która zarejestruje wszystkie ruchy pasażerów. To nie inwigilacja, a chęć zapewnienia pasażerom jak najlepszych warunków podczas podróży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Airbus chce monitorować każdy ruch pasażerów. Testy systemu Skywise
Airbus chce monitorować każdy ruch pasażerów. Testy systemu Skywise (Materiał prasowy)
ycipk-1e3nwu

Nowoczesne technologie spotykamy dziś coraz częściej, a "smart rozwiązania" w większości przypadków ułatwiają nam życie. Innowacje pojawiają się także na pokładach samolotów. Firma Airbus rozpoczęła właśnie testy systemu Skywise, który zapewni lepszą podróż pasażerom oraz usprawni pracę załogi.

Zobacz także: Airbus A380 linii AirAsia stanął w płomieniach [WIDEO]

ycipk-1e3nwu

Airbus będzie monitorować pasażerów

Airbus będzie testować nowości, które będą bacznie przyglądać się ruchom pasażerów. Czujniki zarejestrują wszystkie czynności, włącznie z udaniem się do toalety. Czy to inwigilacja osób na pokładzie? Niekoniecznie. System ma zapewnić jak najlepszą, spersonalizowaną obsługę. Nowa technologia to ogromny krok w stronę usprawnień dla pracującej załogi.

Airbus testuje nowe technologie Materiał prasowy
Podziel się
Airbus testuje nowe technologie Materiał prasowy
Podziel się
ycipk-1e3nwu
Testy systemu Skywise Materiał prasowy
Podziel się

Czujniki zamontowane w Airbusie A350-900 dadzą pracownikom więcej danych na temat lotu niż kiedykolwiek wcześniej. Będą one na bieżąco monitorować ekwipunek samolotu: siedzenia, schowki nad głowami pasażerów, wózki z jedzeniem i napojami, a także papier toaletowy i dozowniki mydła.

Airbus testuje system Skywise Materiał prasowy
Podziel się

Informacje będą zsynchronizowane z wewnętrznym systemem Skywise, który ma regularnie dokonywać analiz i poprawiać jakość działań pracowników. Pomysłodawcy platformy chcą zoptymalizować pracę załogi, ulepszyć przygotowywanie posiłków, zminimalizować generowanie odpadów, a także lepiej organizować schowki.

ycipk-1e3nwu

Czytaj także: LOT: "Nie mamy uprzedzeń wobec Airbusa". Firma nie wyklucza odszkodowania od Boeinga

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1e3nwu

ycipk-1e3nwu
ycipk-1e3nwu