Acer Travel Series - nowe ultra-przenośne projektory

Acer Travel Series - nowe ultra-przenośne projektory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.08.2013 12:07, aktual.: 02.08.2013 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Acer wprowadził na polski rynek serię nowych projektorów stworzonych z myślą o mobilności. Projektory Acer K335, Acer K135 i Acer K132 to kompaktowe urządzenia dostępne w cenach od 2049 zł.

Projektory Acer z serii K są lekkie; ich waga waha się od 0.4. do 1.3 kilograma, a rozmiar najmniejszego z nich jest mniejszy niż kartki A5. Wszystkie modele z serii K oferują jasność do 1000 ANSI lumenów połączoną z kontrastem dynamicznym 10.000:1 dodatkowo wzmacnianym technologią DynamicBlack. Natywna rozdzielczość WXGA pozwala na wyświetlanie ostrych obrazów, oraz na poprawną reprodukcję kolorów.

Projektory wspierają łatwą łączność za pośrednictwem złącza HDMI. Dzięki temu użytkownicy natychmiast podłączą do projektora swoje komputery, odtwarzacze DVD czy konsole do gry. Łączność HDMI jest zgodna ze standardem MHL, dzięki czemu filmy i obrazy mogą być strumieniowane ze smartfona czy tabletu prosto do projektora. Wystarczy podłączyć odpowiednie urządzenie za pomocą kabla MHL, aby zsynchronizować audio i wideo, w czasie gdy urządzenie będzie się ładowało.

Opcjonalny nadajnik wspiera projekcje bezprzewodowe, pozwalając na strumieniowanie treści poprzez Mircast ze wszystkich zgodnych urządzeń. Z kolei dzięki standardowi DLNA, użytkownicy posiadający wiele urządzeń multimedialnych w domu, w łatwy sposób mogą udostępniać i odtwarzać treści wewnątrz sieci domowej.

Projektory Acer K33. oraz K135 są dodatkowo wyposażone w czytniki kart SD (microSD dla K135) oraz w port USB, pozwalając tym samym na odtwarzanie multimediów prosto z nośnika. Wsparcie plików pakietu Office oraz PDF pozwala na przeglądanie dokumentów bez użycia PC. Użytkownicy w łatwy sposób mogą wyświetlać i udostępniać treści multimedialne takie, jak zdjęcia, muzykę i filmy bez konieczności używania swojego laptopa.

Projektory Acer Travel Series łączą DLP z technologią lamp LED aby dodatkowo poprawić jakość wyświetlanych obrazów. Technologia LED to dodatkowe korzyści względem tradycyjnych rozwiązań stosowanych w innych projektorach. Przede wszystkim ich wymiana okazuje się praktycznie zbyteczna, gdyż cykl życia wynosi aż 30.00. godzin w trybie Eco. Zastosowane w projektorach Acer K lampy nie posiadają ponadto części wrażliwych na uszkodzenia, jak żarnik czy żarówka, co dodatkowo zwiększa ich żywotność.

Ceny:
K132 2 049 zł
K135 2 369 zł
K335. 3 239 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)