Acer C205: wyjątkowo lekki i uniwersalny projektor

Acer C205: wyjątkowo lekki i uniwersalny projektor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.03.2014 11:29

W Polsce będzie można wkrótce kupić nowy przenośny projektor Acer C205 LED, cechujący się jasnością 150 lumenów. Wyposażone w dwa głośniki urządzenie jest na tyle niewielkie, że pozwala na wygodne jego użytkowanie zarówno w domu, jak i w biurze.

Przenośny projektor C205 waży 0,3kg, a jego wymiary wynoszą z 144 x 108 x 27mm. Dzięki wbudowanej baterii urządzenie może pracować przeszło dwie godziny bez zasilania przewodowego. Dodatkowo, można do projektora podłączyć smartphone lub tablet i podładować ich baterię bezpośrednio z urządzenia. Opcjonalnie użytkownik może dokupić Acer Power Bank czyli dodatkową baterię która wydłuży czas pracy projektora bez dostępu do zasilania przewodowego.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Projektor został dodatkowo wyposażony w port USB i port HDMI pozwalający na podłączenie do komputerów osobistych, konsol do gier, odtwarzaczy Blu-ray i DVD. Dzięki opcjonalnemu adapterowi MHL możliwa jest bezprzewodowa współpraca ze smartfonami i tabletami. Projektor wyświetla dane bezpośrednio z urządzenia ze wsparciem MHL, jednocześnie ładując baterię telefonu czy tabletu. Natomiast technologia Mirroring Display pozwala C205 na bezpośrednią projekcję z dowolnego urządzenia z systemem Android 4.2 lub Windows 8.1, które obsługuje MHL.

W projektorze została zastosowana technologia LED o długiej żywotności, co daje 20 000 godzin pracy w trybie standardowym i nawet 30 000 godzin w trybie ExtremeECO, który zmniejsza jasność wyświetlacza do 30% pełnej mocy. Projektor posiada również funkcję automatycznego wyłączenia, jeśli przez ustalony przez użytkownika czas urządzenie nie odnotuje żadnego sygnału.

Cena: 1380 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)