6 grudnia darmowe rozmowy w Gadu naGłos

6 grudnia darmowe rozmowy w Gadu naGłos

6 grudnia darmowe rozmowy w Gadu naGłos
Źródło zdjęć: © GG
05.12.2008 12:01, aktualizacja: 06.12.2008 17:10

W ramach mikołajkowej promocji użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu uzyskają 6 grudnia 2008 roku możliwość prowadzenia darmowych rozmów w ramach usługi Gadu naGłos. Będą mogli realizować bezpłatne połączenia z użytkownikami telefonów stacjonarnych w Polsce i w dziesięciu innych państwach.

Promocyjna oferta mikołajkowa związana z usługą Gadu naGłos będzie obowiązywała 6 grudnia 2008 roku od godziny 00:01 do godziny 23:59:59. Mogą z niej skorzystać osoby, które od co najmniej 30 dni mają aktywne konto Gadu-Gadu. Ilość połączeń jest nieograniczona, ale pojedyncza rozmowa może trwać maksymalnie 10 minut.

W ramach promocji można będzie realizować bezpłatne połączenia z użytkownikami telefonów stacjonarnych w Polsce oraz w dziesięciu państwach wymienionych poniżej:

[ul][li]Austria[/li][li]Irlandia[/li][li]Francja[/li][li]Kanada[/li][li]Niemcy[/li][li]Norwegia[/li][li]Szwecja[/li][li]USA[/li][li]Wielka Brytania[/li][li]Włochy[/li][/ul]
Szczegółowe informacje na temat promocji oraz jej regulamin są dostępne na stronie usługi Gadu naGłos - http://www.gadunaglos.pl.

Firma Gadu-Gadu poinformowała ponadto, że już milion Internautów zdecydowało się na pobranie wersji beta Nowego Gadu-Gadu z bloga poświęconego tej aplikacji - http://www.gadu-gadu.pl/beta/.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)