50 tys. darmowych biletów lotniczych. Japan Airlines przygotowało niespodziankę dla turystów

50 tys. darmowych biletów lotniczych. Japan Airlines przygotowało niespodziankę dla turystów

50 tys. darmowych biletów lotniczych. Japan Airlines przygotowało niespodziankę dla turystów
Źródło zdjęć: © East News | KYDPL KYODO/Associated Press/East News
Karolina Modzelewska
30.12.2019 10:10, aktualizacja: 30.12.2019 10:21

Japan Airlines rozda wylosowanym osobom 50 tys. darmowych biletów. Są to bilety w obie strony, dzięki którym można polecieć w mniej znane miejsca w Japonii. Jest jednak mały haczyk.

Darmowe bilety od Japan Airlines mają zachęcić turystów do odwiedzenia mniej popularnych miejsc w Japonii. Są też pomysłem na odciążenie Tokio, które od 1 lipca do 30 września 2020 roku będzie gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Darmowe bilety: Mały haczyk

Aby otrzymać darmowe bilety, podróżni muszą być zarejestrowani poza Japonią w programie dla stałych klientów Japan Airlines - Mileage Bank. Nie będą również wiedzieli, jaki jest cel ich podróży, aż do momentu rozpatrzenia wniosku.

Japan Airlines poleci do czterech lokalnych miejsc docelowych. Turyści wyruszą z lotniska Haneda w Tokio lub z lotnisk Itami i Kansai w Osace. Rodziny i grupy przyjaciół mogą złożyć wniosek grupowy. Nie może on uwzględniać więcej niż 4 osoby. Linie zapowiadają, że wnioski rozpatrzą w terminie 3 dni od momentu ich złożenia.

Letnie Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska w Tokio odbędą się w dniach 24 lipca – 9 sierpnia 2020 roku. Władze zakładają, że wydarzenie przyciągnie około 10 mln odwiedzających.
Japan Airlines informuje, że więcej informacji o promocji ujawni na początku stycznia, a wnioski będzie można składać pod koniec lutego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)