50 tys. darmowych biletów lotniczych. Japan Airlines przygotowało niespodziankę dla turystów

50 tys. darmowych biletów lotniczych. Japan Airlines przygotowało niespodziankę dla turystów
Źródło zdjęć: © East News | KYDPL KYODO/Associated Press/East News
Karolina Modzelewska

30.12.2019 10:10, aktual.: 30.12.2019 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Japan Airlines rozda wylosowanym osobom 50 tys. darmowych biletów. Są to bilety w obie strony, dzięki którym można polecieć w mniej znane miejsca w Japonii. Jest jednak mały haczyk.

Darmowe bilety od Japan Airlines mają zachęcić turystów do odwiedzenia mniej popularnych miejsc w Japonii. Są też pomysłem na odciążenie Tokio, które od 1 lipca do 30 września 2020 roku będzie gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Darmowe bilety: Mały haczyk

Aby otrzymać darmowe bilety, podróżni muszą być zarejestrowani poza Japonią w programie dla stałych klientów Japan Airlines - Mileage Bank. Nie będą również wiedzieli, jaki jest cel ich podróży, aż do momentu rozpatrzenia wniosku.

Japan Airlines poleci do czterech lokalnych miejsc docelowych. Turyści wyruszą z lotniska Haneda w Tokio lub z lotnisk Itami i Kansai w Osace. Rodziny i grupy przyjaciół mogą złożyć wniosek grupowy. Nie może on uwzględniać więcej niż 4 osoby. Linie zapowiadają, że wnioski rozpatrzą w terminie 3 dni od momentu ich złożenia.

Letnie Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska w Tokio odbędą się w dniach 24 lipca – 9 sierpnia 2020 roku. Władze zakładają, że wydarzenie przyciągnie około 10 mln odwiedzających.
Japan Airlines informuje, że więcej informacji o promocji ujawni na początku stycznia, a wnioski będzie można składać pod koniec lutego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)