5 cali wyświetlacza, 4 rdzenie i obsługa Dual SIM za 300 zł

5 cali wyświetlacza, 4 rdzenie i obsługa Dual SIM za 300 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.09.2015 12:17, aktual.: 28.09.2015 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prestigio wprowadził właśnie do sprzedaży dwa nowe modele z serii Wize - C3 oraz D3. Specyfikacje obu urządzeń przewidują wyświetlacz 5”, czterordzeniowy procesor, tryb Dual SIM oraz system operacyjny Android 4.4. Wszystko to w przystępnych cenach od 299 do 349 zł.

Zarówno Wize C3. jak i Wize D3 pracują pod kontrolą czterordzeniowego procesora, co w zupełności wystarczy do płynnej obsługi wszelkich aplikacji i multimediów. Te ostanie możemy oglądać na sporym jak na taką cenę ekranie o przekątnej 5 cali. Oba smartfony obsługują łączność 3G oraz bezprzewodowy standard Bluetooth 4.0.

Producent zastosował w obu konstrukcjach tryb Dual SIM, znany już z wielu poprzednich modeli. Możliwa jest zatem integracja dwóch numerów telefonu, dwóch niezależnych list kontaktów, czy nawet dwóch spersonalizowanych ustawień dzwonków, powiadomień i alarmów w obrębie jednego smartfona. Zależnie od predyspozycji możemy jedną kartę przeznaczyć do połączeń telefonicznych, a drugą do transferu danych w korzystnej taryfie operatora, albo jednego numeru używać jako prywatnego, a drugiego w sprawach służbowych.

Model Wize D3 wyposażono w aparat główny o rozdzielczości 5MPx. Dla osób, które nie preferują robienia zdjęć smartfonem lepszym wyborem będzie Wize C3. zwłaszcza, że przy zbliżonej funkcjonalności jest o 50 zł tańszy.

Na dane przeznaczono 4GB pamięci z możliwością rozszerzenia jej o kolejne 32GB za pomocą karty SD. Udogodnieniem dla użytkowników, którzy gromadzą dużo plików z muzyką, zdjęć czy dokumentów jest 200GB darmowej przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud.

Prestigio Wize C3 kupimy za 299 zł, a model Wize D3 za *349 zł. *

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)