3 lub nawet 4 wersje iPhone podczas europejskiej premiery

3 lub nawet 4 wersje iPhone podczas europejskiej premiery

3 lub nawet 4 wersje iPhone podczas europejskiej premiery
28.07.2007 02:15, aktualizacja: 28.07.2007 10:51

Jak donosi witryna Pocket-lint, jabłkowa firma planuje uraczyć Europę nie dwoma, lecz trzema bądź nawet czterema wersjami iPhone.

Przecieki wskazują, że w pierwszej kolejności iPhone trafi do Wielkiej Brytanii i Niemiec. Później dołączą do nich Francja oraz Hiszpania lub Włochy. Reszta krajów europejskich dostanie iPhony dopiero z początkiem 2008 roku.

Na europejski rynek początkowo trafią dwa standardowe wersje telefonu, jednakże w momencie, gdy odbędzie się polska premiera telefonu, czyli z początkiem 2008 roku, dostępne będą już 3, a być może cztery warianty iPhona, każdy z różną specyfikacją.
Spekulacje prowadza w dwóch kierunkach. Pierwszy wariant to wypuszczenie iPhone nano, mniejszego brata dużego iPhona. Drugi bazujący na tym, że Europejczycy mają znacznie większe wymagania wobec telefonów aniżeli Amerykanie, mówi o 3G iPhone z tego względu, że sam GSM (i EDGE) to za mało jak dla Europy.

Autor newsa z sarkazmem stwierdził, że najlepszy byłby iPhone shuffle. Model, który losowo wybierałby numery z książki telefonicznej, gdy chcemy zadzwonić. Który wariant do nas trafi, iPhone nano, czy może 3G, pokaże czas i oficjalne komunikaty Apple.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)