2w1 - komputerowa mysz i gamepad

2w1 - komputerowa mysz i gamepad

2w1 - komputerowa mysz i gamepad
Źródło zdjęć: © WP.PL
09.06.2008 00:46, aktualizacja: 09.06.2008 15:16

Firma Genius zaprezentowała ciekawe urządzenie wskazujące, łączące ze sobą funkcjonalność przenośnej myszy do notebooka oraz gamepada...

Dawniej na rynku mogliśmy znaleźć masę gier dostępnych wyłącznie na konsolę lub PC. Obecnie wiele tytułów ma swoje premiery zarówno na jedną jak i drugą platformę. Do zasadniczych różnic między grą na komputerze i konsoli możemy zaliczyć sposób sterowania. Gracze komputerowi przeważnie do dyspozycji mają standardową mysz i klawiaturę, natomiast użytkownicy konsol do gier wykorzystują specjalnie zaprojektowane gamepady.

Firma Genius znana z szerokiej oferty akcesoriów komputerowych zaprezentowała ciekawe urządzenie wskazujące - _ Navigator 365 Laser _, które na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjna mysz komputerowa. Łączy ono jednak ze sobą funkcjonalność przenośnej, laserowej myszy do notebooka oraz gamepada.

Budową przypomina telefon komórkowy z tzw. "klapką" (typu clamshell). Po jej rozłożeniu otrzymujemy D-Pada ze standardowymi przyciskami, które możemy odpowiednio zaprogramować. Gadżet podczas gry na komputerze zapewnia podobny komfort sterowania do tego, który znamy z konsol do gier. Idealnie sprawdzi się w warunkach, w których korzystanie z konsoli nie jest możliwe np. podczas przerwy w pracy.

Nowy produkt Geniusa z pewnością docenią gracze, którzy z tytułu wykonywanej pracy zmuszeni są często podróżować. Teraz mając ze sobą przenośny komputer oraz _ Navigator 365 Laser _ będą mogli wygodnie grać w swoje ulubione, konsolowe gry dostępne również na PC.
Cena: 1. funtów

Specyfikacje:

Interfejs: _ USB _
Obsługiwane systemy operacyjne: _ Windows 2000/XP/2003/Vista; Mac OS X 10.2.8+ _
Liczba przycisków myszy: _ Trzy + rolka _
Liczba przycisków gamepad: _ D-Pad, 8 przycisków akcji, przycisk Turbo, Clear _
Rozdzielczość: _ 1600/800 dpi _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)