19-calowy kolos Samsunga

19-calowy kolos Samsunga

19-calowy kolos Samsunga
Źródło zdjęć: © SAmsung
18.07.2007 09:30, aktualizacja: 18.07.2007 11:54

Południowokoreański koncern zaprezentował nowy model notebooka, oznaczony symbolem G25. Jest to maszyna z wielkim 19" ekranem

Południowokoreański koncern zaprezentował nowy model notebooka, oznaczony symbolem G25. Urządzenie to ma z mobilnością najwyżej tyle wspólnego, że łatwo je przenosić po mieszkaniu, natomiast zarówno gabaryty, jak i brak wbudowanego akumulatora, stawiają pod znakiem zapytania jego przydatność dla podróżujących użytkowników.

Nie znamy zbyt wiele szczegółów dotyczących tego komputera. Wiadomo na razie, iż zastosowany w nim wyświetlacz LCD o przekątnej długości 19 cali charakteryzuje się jasnością 300 cd/m2 oraz kontrastem 1000:1. Do przechowywania danych służy dysk twardy o pojemności 320 GB, a podłączenie urządzeń zewnętrznych i peryferyjnych ułatwia aż 7 portów USB.

G25 nie posiada własnego źródła zasilania, podobnie jak poprzedni model z serii G Samsunga - G10. Ma on stanowić alternatywę dla typowych komputerów typu desktop ( na zdjęciu widzimy, iż dysponuje on rozszerzoną klawiaturą, obejmującą także przyciski numeryczne ).

Do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu, początkowo w Korei Płd. Jego cena w przeliczeniu wynosić ma ok. 1,1 tys. dolarów.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)