15‑cali TV do kuchni od Pandigital

15-cali TV do kuchni od Pandigital
Źródło zdjęć: © IDG

17.03.2008 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli szukasz telewizora HD, który chciałabyś zainstalować w swojej kuchni, to z pewnością zainteresuje Cię najnowsza propozycja firmy Pandigital o dosyć długiej nazwie - Kitchen HDTV/Digital Cookbook/Digital Photo Frame. 15-calowe urządzenie - jak można się domyślić z jego nazwy - może ponadto pełnić funkcję elektronicznej książki kucharskiej oraz cyfrowej ramki.

Kitchen HDTV/Digital Cookbook/Digital Photo Frame z pewnością idealnie wpasuje się do każdej nowocześnie wyposażonej kuchni. Urządzenie możemy postawić na szafce, przymocować do jej spodu lub zawiesić na ścianie. Wyposażone zostało w 15-calowy ekran LCD, który otacza metalowa ramka ( dostępne kolory - czarny i biały ) oraz charakteryzuje się konstrukcją zapewniającą odporność przed wszelkiego rodzaju zdarzeniami mogącymi mieć miejsce w kuchni ( pryskający olej, woda itp ).

Obraz
© (fot. IDG)

Sprzęt wyposażono w tuner ATSC/NTSC i możliwość prezentowania obrazu w rozdzielczości HD - 1280 x 720 pikseli ( dodatkowo pozwala ono na podłączenie różnych źródeł sygnału za pośrednictwem złączy composite, S-Video, YPbPr i HDMI ). Nowość może pełnić również rolę cyfrowej ramki ( wbudowany czytnik kart pamięci SD, XD, Memory Stick, Memory Stick Pro/Memory Stick Duo, Compact Flash i MultiMediaCard ) i oferuje wsparcie dla formatów JPEG, Motion JPEG, MPEG 1, MPEG 4 i AVI. Producent pokusił się również o preinstalowanie w wewnętrznej pamięci o pojemności 512 MB pakietu przepisów kulinarnych ( możemy ich tam w sumie umieścić do 3200 - wgrywamy je bezpośrednio z kart flash ).

Kitchen HDTV/Digital Cookbook/Digital Photo Frame wyceniono na 400 USD.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)