10 najczęściej piraconych filmów w 2011 roku

10 najczęściej piraconych filmów w 2011 roku

10 najczęściej piraconych filmów w 2011 roku
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
27.12.2011 11:03, aktualizacja: 27.12.2011 11:21

Grudzień jest miesiącem podsumowań, oto więc kolejne. Tym razem na były (za kilka dni) rok 2011 spojrzeli miłośnicy torrentów z serwisu TorrentFreak i przygotowali dla nas zestawienie dziesięciu najczęściej ściąganych nielegalnie z sieci filmów.

Kto "wygrał" w tej konkurencji? Zdobywcy złotego medalu sporo brakuje do zeszłorocznego zwycięzcy. 9,2. miliona pobrań "Szybkich i wściekłych 5" wygląda blado przy 16 milionach, które w zeszłym roku zdobył "Avatar". Pierwszym sensownym tytułem z największą ilością ściągnięć jest "Source code" (po polsku "Kod Nieśmiertelności") z wynikiem 7,91 miliona pobrań.

Dopiero na dziewiątym miejscu uplasował się zdobywca czterech Oscarów, film "The King's Speech" ("Jak zostać królem" - kolejny popis naszych tłumaczy). Wynikać z tego mogą dwie rzeczy: albo w tym roku było naprawdę niewiele ciekawych filmów w sieci, albo isohunt i inne przystanie torrentów zostały opanowane przez ludzi bez gustu.

Mogę się założyć, że w nadchodzącym roku, w pierwszej dziesiątce najczęściej piraconych filmów znajdą się: "Mroczny Rycerz Powstaje", "Hobbit" oraz "Prometeusz".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)