10 najczęściej piraconych filmów w 2011 roku

10 najczęściej piraconych filmów w 2011 roku
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

27.12.2011 11:03, aktual.: 27.12.2011 11:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grudzień jest miesiącem podsumowań, oto więc kolejne. Tym razem na były (za kilka dni) rok 2011 spojrzeli miłośnicy torrentów z serwisu TorrentFreak i przygotowali dla nas zestawienie dziesięciu najczęściej ściąganych nielegalnie z sieci filmów.

Kto "wygrał" w tej konkurencji? Zdobywcy złotego medalu sporo brakuje do zeszłorocznego zwycięzcy. 9,2. miliona pobrań "Szybkich i wściekłych 5" wygląda blado przy 16 milionach, które w zeszłym roku zdobył "Avatar". Pierwszym sensownym tytułem z największą ilością ściągnięć jest "Source code" (po polsku "Kod Nieśmiertelności") z wynikiem 7,91 miliona pobrań.

Dopiero na dziewiątym miejscu uplasował się zdobywca czterech Oscarów, film "The King's Speech" ("Jak zostać królem" - kolejny popis naszych tłumaczy). Wynikać z tego mogą dwie rzeczy: albo w tym roku było naprawdę niewiele ciekawych filmów w sieci, albo isohunt i inne przystanie torrentów zostały opanowane przez ludzi bez gustu.

Mogę się założyć, że w nadchodzącym roku, w pierwszej dziesiątce najczęściej piraconych filmów znajdą się: "Mroczny Rycerz Powstaje", "Hobbit" oraz "Prometeusz".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)