1 zł dla zwierząt za każdego fana Kota Ryśka

1 zł dla zwierząt za każdego fana Kota Ryśka

1 zł dla zwierząt za każdego fana Kota Ryśka
Źródło zdjęć: © Heyah
02.06.2010 11:21, aktualizacja: 02.06.2010 11:46

Heyah rozpoczęła inicjatywę wsparcia dla zwierząt osadzoną w społecznościach internetowych. Akcja Zbierz się z nami na zwierzaki polega na… lubieniu kota Ryśka na Facebooku. Reguły akcji są niezwykle proste - za każdego nowego fana na Facebooku Heyah zobowiązuje się wpłacić 1 zł na rzecz schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy.

Jaką kwotą zostaną wsparte zwierzaki zależy od samych Internautów - Heyah jest gotowa przekazać nawet 100 tys. zł. Wspólne działanie Fanów i Heyah daje okazję niesienia pomocy czworonogom. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na poprawę warunków życia zwierzaków, jedzenie i lekarstwa.

Obraz
© (fot. Heyah)

Na początek zostało wybrane jedno miejsce, w którym dzięki wspólnemu zaangażowaniu będzie można dokonać zmiany na lepsze. Schronisko dla zwierząt z Bydgoszczy zostało komisyjnie wylosowane spośród schronisk dla zwierząt z całego kraju, które spełniają określone kryteria. Przez bydgoski ośrodek przewija się rocznie aż 3,5 tys. zwierząt, a 350 przebywa tu na stałe. Jeśli przedsięwzięcie się uda i Internauci zaangażują się w akcję to powstanie społeczność, która w przyszłości będzie mogła pomóc następnym schroniskom i potrzebującym zwierzętom.

Akcja dostępna pod adresem: facebook.com/heyah.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)