ZWM 646 BE - czarna zmywarka marki Amica

ZWM 646 BE - czarna zmywarka marki Amica

ZWM 646 BE - czarna zmywarka marki Amica
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.01.2013 16:36

ZWM 646 BE to nowość marki Amica. Jest to urządzenie wolnostojące w kolorze czarnym z oświetleniem wewnętrznym LED, które zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki.

Zmywarka jest sterowana przyciskami elektronicznymi, a wyświetlacz informuje o wybranym programie. Wśród nich znajduje się między innymi Program Intensywny 6. stopni C, służący do mycia mocno zabrudzonych naczyń i Program Delikatny polecany do mycia delikatnych i cennych naczyń. Można również skorzystać z Programu Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia sam dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń. Można też umyć naczynia szybciej dzięki programowi Express 60. W sumie użytkownik ma do wyboru 6 programów i 6 temperatur zmywania.

Opóźnienie startu daje możliwość zaprogramowania zmywarki tak, aby uruchomiła się w najbardziej odpowiednim momencie, nawet po 2. godzinach. Dzięki temu można wykorzystać bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną. Z kolei po zastosowaniu Funkcji 3w1 nie jest konieczne używanie dodatkowo soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza. Przy okazji warto wspomnieć o wskaźniku braku soli regeneracyjnej i wskaźniku braku nabłyszczacza, ponieważ są to środki, które zmywarka dozuje automatycznie, dostosowując odpowiednie ilości do stopnia twardości wody. Z kolei dzięki Funkcji Zmywanie Strefowe mycie naczyń można rozpocząć także wtedy, gdy zapełniony jest tylko jeden kosz. Na wyświetlaczu elektronicznym znajdują się ponadto wskaźniki funkcji dodatkowych.

Zmywarka Amica ZWM 64. BE posiada klasę skuteczności suszenia A oraz system suszenia Hot Air Drying, który ma zwiększać efektywność ostatniego etapu pracy.

*Amica ZWM 646 BE *- dane techniczne:
- pojemność: 14 kpl. naczyń
- wysokość: 84.5 cm
- szerokość: 59.8 cm
- głębokość: 60 cm
- zużycie wody: 11 l
- zużycie energii: 0.93 kWh
- kolor: Czarny
- poziom hałasu: 45 dB
- masa netto: 51.5 kg
- roczne zużycie wody: 3080 l
- roczne zużycie energii: 26. kWh

Sugerowana cena detaliczna - 3720,00 PLN

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)